Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. To 10-11-12 maj bawimy w Toruniu? Ok, to muszę już Karkówkę na grilla zamarynować:) Co do domków to też bym pisał się na taki z Łazienką. Rezerwacje już zrobione? Nie byłem trochę na forum...wiosna mnie śniegiem zasypała.... ale jak czytałem o TRAMP-ie to myślałem że piszecie o tym kempingu http://www.campingtramp.com/ tylko że to trochę jakby nie Toruń a plaża nad Bałtykiem:)

Co do Bałkanów. Mamy jakiś szkic planu trasy? Czy spontan:)? Moja kobicina jak tylko słyszy Bałkany to bierze relaniuam....ale spoko wyrwę motor w nocy z garażu i jadę z wami:)

 

Pablo- Zatoka umarłych... :ohmy: :ohmy: :ohmy:???!?!??! Zaje....fajne miejsce .Pokazałem Kobicie że takie po rezerwowałeś hotele to powiedziała że nie jedzie :laugh: :biggrin:

Niech ktoś weźmie kamerę to zrobimy filmik w stylu: REC, BLAIR WITCH PROJEKT, :" Czarnobyl-reaktor strachu" . . .Nakręcimy coś w Zatoce Umarłych. Gorzej jak zamiast horroru wyjdzie coś na wzór KAC VEGAS- zatoka skacowanych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lużne pytanie/ propozycja. Nie pasowało by wam np przesunąć tego spotkania o jeden weekend do przodu na 17/18/19 ? Bo mi ku*wa pilna sprawa wypadła na ten weekend 10-12. Kombinuje jak moge, ale nie pogodze jednego z drugim.

 

Jak oczyzwiście komuś nie pasuje to trudno będe myślał dalej.

Licze na Waszą szybko odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lużne pytanie/ propozycja. Nie pasowało by wam np przesunąć tego spotkania o jeden weekend do przodu na 17/18/19 ? Bo mi ku*wa pilna sprawa wypadła na ten weekend 10-12. Kombinuje jak moge, ale nie pogodze jednego z drugim.

 

Jak oczyzwiście komuś nie pasuje to trudno będe myślał dalej.

Licze na Waszą szybko odpowiedz.

 

wczoraj pisałem maila do recepcji o rezerwacje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ja wczoraj dałem w palnik tak ze dopiero teraz do swiata żywych wróciłem . Jak dla mnie to każdy termin mi odpowiada

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie z Pablem gadałem i chyba każdemu pasuje. Nie wiem tylko jak JacekJ i Marcin z krk.

Jacek pisałe, że dopiero w sobote dojedzie, wiec mysle, że mu to raczej jedno.

Forest jak mozesz to dowiedz się jak jest z tym Marcinem i było by zajebiscie to przełożyc- sorki za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. To 10-11-12 maj bawimy w Toruniu? Ok, to muszę już Karkówkę na grilla zamarynować:) Co do domków to też bym pisał się na taki z Łazienką. Rezerwacje już zrobione? Nie byłem trochę na forum...wiosna mnie śniegiem zasypała.... ale jak czytałem o TRAMP-ie to myślałem że piszecie o tym kempingu http://www.campingtramp.com/ tylko że to trochę jakby nie Toruń a plaża nad Bałtykiem:)

Co do Bałkanów. Mamy jakiś szkic planu trasy? Czy spontan:)? Moja kobicina jak tylko słyszy Bałkany to bierze relaniuam....ale spoko wyrwę motor w nocy z garażu i jadę z wami:)

 

Pablo- Zatoka umarłych... :ohmy: :ohmy: :ohmy:???!?!??! Zaje....fajne miejsce .Pokazałem Kobicie że takie po rezerwowałeś hotele to powiedziała że nie jedzie :laugh: :biggrin:

Niech ktoś weźmie kamerę to zrobimy filmik w stylu: REC, BLAIR WITCH PROJEKT, :" Czarnobyl-reaktor strachu" . . .Nakręcimy coś w Zatoce Umarłych. Gorzej jak zamiast horroru wyjdzie coś na wzór KAC VEGAS- zatoka skacowanych :wink:

Majki to za pozytywne załatwienie sprawy z kobieta stawiasz flaszkę :D Co do kamerki to sie nie martw cały wyjazd bedzie utrwalony także jakiś KAC napewno wyjdzie :-) a co do tych hoteli to są wielogwiazkowe tylko musisz sie dobrze ułożyć ( brzuchem do góry ) :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Nadeszły długie zimowe wieczory więc pora chyba zacząć myśleć o kolejnej wyprawie , a raczej dokończyć poprzednią :-) Plan jest taki jak ostatnio ... czyli brak planu :D A tak na poważnie to myślę o wyjeździe na koniec maja lub w czerwcu . Trasa wzdłuż wybrzeża Adriatyku i meta w Grecji :crossy: Powrót niezaplanowany bo znając życie i tak pewnie wyjdzie co innego w praniu :D Zbiórka pewnie będzie u mnie w Rybniku albo U Dudiego w Tychach ( mam nadzieję że jedziemy razem :flesje: ) i pewnie zrobimy następnego dnia strzała do Chorwacji żeby najmniej ciekawy odcinek podróży mieć za sobą . A dalej tempo spacerowe i zwiedzanie Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry , Albanii , Macedonii i Grecji . Czas wyprawy to ok 2,5 tyg . ZAPRASZAM !!!

 

Witam lubiących ciepełko na motoraki.na majówke lecę do Grecji - saloniki. Może ktośma adres tajnej i niedowierzanie mety.

 

Witam lubiących ciepełko na motoraki.na majówke lecę do Grecji - saloniki. Może ktośma adres fajnei i niedrogiej mety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...