Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bezsensu jest wracać przez Bulgarie i Rumunię . Tam mamy juz to ogarniete i za malo czasu uplynelo aby to sobie odswiezac . Za dużo jest miejsc do zobaczenia w krajach postjugoslowianskich aby rezygnować z powrotu przez te kraje . A i 2 tyg to za malo a teacic czas ponownie na Rumunie to dla mnie troche bezsens. Ja bym w jedna stronę poleciał w zdluz wybrzeża ( nie tak calkiem dosłownie ) a wracał bardziej " lądem" . Takie moje zdanie .

 

2 tygodnie ??? Ja cały czas o 3 myślę...

 

http://podroze.onet.pl/ciekawe/bulgaria-buzludza-opuszczona-swiatynia-komunizmu/n67mr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę tez 3 tyg :-) tylko nie wiem jak reszta bo coś mi sie wydawało ze stanęło na 2 tyg . Ale może mi sie coś pomyliło :D dlatego konieczne to spotkanie w Toruniu zeby to wszystko uporządkować

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę tez 3 tyg :-) tylko nie wiem jak reszta bo coś mi sie wydawało ze stanęło na 2 tyg . Ale może mi sie coś pomyliło :D dlatego konieczne to spotkanie w Toruniu zeby to wszystko uporządkować

 

no ja właśnie cały czas myślałem o 3 tyg :) Moja Ola też 3 tyg urlopu wzięła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 2 tygodnie urlopu i w trakcie uświadomie szefa, że się jednak na 2 nie skończy :) Po co ma marudzić :D

 

W ogole zastanawiam się nad Contour roam2 bawił się ktoś ?

Seria roam to podstawowa seria Contoura . Pomijając jakiekolwiek różnice w parametrach nagrywania to dla mnie ma jedna decydująca wadę : NIE MA WYMIENNEJ BATERII !!! Krecisz ok 2,5 h i musisz ładować kamerke przez port USB bo ma tylko wbudowany akumulator

 

3 tygodnie jak nic ;D i ta Rumunia jednak mnie kusi troszkę :D

cały czas śledzę wszystkie wpisy i jakoś nie pamiętam mowy o 2 tyg :D

Widocznie coś mi sie pomyliło . Sorrka za wprowadzenie w błąd. Może być 3 tyg

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo juz myślałem ze zawału dostanę z tymi dwoma tygodniami, już sobie wyobrażałem jak to trzeba by było gnać by to wszystko zaliczyć :biggrin: Kurcze mnie tez troszeczkę szkoda tej Rumuni, a i reszta ekipy, zwłaszcza nowi, chcieliby pewno ją zaliczyć :rolleyes: No i miał być Meczet a tu traska jakoś się skróciła :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest np Postojna.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo juz myślałem ze zawału dostanę z tymi dwoma tygodniami, już sobie wyobrażałem jak to trzeba by było gnać by to wszystko zaliczyć :biggrin: Kurcze mnie tez troszeczkę szkoda tej Rumuni, a i reszta ekipy, zwłaszcza nowi, chcieliby pewno ją zaliczyć :rolleyes: No i miał być Meczet a tu traska jakoś się skróciła :dry:

 

będziemy głosować ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tego 17 maja o ktorej planujemy byc w Toruniu ? Dzisiaj z Pablem odbyłem spotkanie preorganizacyjne, i stwierdzilismy, że tak koło 17 bedzie dobrze.

 

Z tego co wiem dużo osób planuje tylko jeden nocleg więc jak z tymi domkami ? Każdy jest brany pod uwage pod dwie noce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foreściak mam tu dla Ciebie a raczej dla Oli filmik z lekcją jak się przewozi pasażera :-)

http://motovoyager.net/2013/05/kobiecy-poradnik-motocyklowy-bezpieczny-i-prawidlowy-przewoz-pasazera/

 

Jakbyś nie dawał rady to ja pomogę :D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tez jedna nocke tylko :-(

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dopisany :D :D z numerem 6 ;)

 

Lista na Toruń 10-12 Maja

1. Pablo

2. Dudinozor

3. Foresst + plecak

4. Wiesław2158

5. Marcin z KRK

6. Majki

7. Jacekj (jedna noc 11-12 maja)

cube304 Pisał że też może się wybierze ale żeby nie rezerwować dla niego miejsca

no i oczywiście o Krzysiu pamiętamy ;)

czyli jak na razie 7 pewnych osób na Toruń

ma ktoś jakieś wymagania co do domków ??

nie pominąłem nikogo jak na razie ???

 

taka była ostateczna lista...

może uda nam się jakoś dogadać ale jak nie będzie trzeba zapłacić za obie noce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...