Skocz do zawartości

BAŁKANY maj/czerwiec 2013


_Pablo_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie z Alp wróciłem

mam ręce i nogi tak że nadal piszę się na wyjazd ;D

tak jak pisał Adi, jak na razie nie ma się co za bardzo rozpisywać

się spotkamy to się obgada :D chociaż zarys już jakiś powstał ;D

do maja juz nie daleko tak że i nasze plany będą coraz jaśniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O mnie się nie martw pytam się tylko co tak nisko ? :D spokojnie Panowie jest i szeroko i przepaście nie takie straszne . Tylko słoneczników brak więc Foreściak może mieć problem :D Już mi się podoba :crossy:

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co byście powiedzieli gdyby miało z nami jechać auto ???

 

aaaa no i trzeba pomyśleć o tym spotkaniu w maju

jeżeli chodzi o Toruń to tutaj jest oferta http://www.mosir.torun.pl/turystyczne/camping-tramp.html mielibyśmy nowe domki bo obecnie w ośrodku prowadzomy jest remont, a ceny całkiem interesujące

trzeba by tylko rezerwacje zrobić żeby mieć pewność dostępności domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Nadeszły długie zimowe wieczory więc pora chyba zacząć myśleć o kolejnej wyprawie , a raczej dokończyć poprzednią :-) Plan jest taki jak ostatnio ... czyli brak planu :D A tak na poważnie to myślę o wyjeździe na koniec maja lub w czerwcu . Trasa wzdłuż wybrzeża Adriatyku i meta w Grecji :crossy: Powrót niezaplanowany bo znając życie i tak pewnie wyjdzie co innego w praniu :D Zbiórka pewnie będzie u mnie w Rybniku albo U Dudiego w Tychach ( mam nadzieję że jedziemy razem :flesje: ) i pewnie zrobimy następnego dnia strzała do Chorwacji żeby najmniej ciekawy odcinek podróży mieć za sobą . A dalej tempo spacerowe i zwiedzanie Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry , Albanii , Macedonii i Grecji . Czas wyprawy to ok 2,5 tyg . ZAPRASZAM !!!

witam wszystkich ciekawa trasa czy jest mozliwy inny kontakt poniewaz internet mam nie zawsze tel.884092365 prosze o krotki sms znajde na forum dalsze info. a kedzierzyn kozle pozd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ciekawa trasa czy jest mozliwy inny kontakt poniewaz internet mam nie zawsze tel.884092365 prosze o krotki sms znajde na forum dalsze info. a kedzierzyn kozle pozd.

poszedł sms

 

a co byście powiedzieli gdyby miało z nami jechać auto ???

 

 

 

Foresst byś się wstydził do Hondy wóz serwisowy ciągnąć za sobą :banghead: a tak na poważnie to byłby chyba zbędny balast dla nas . Jakoś tego nie czuje

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje, że technicznie i logistycznie ciezko by to było pogodzić, a co do spotkania maj jest dobry Torun tez mi pasuje jak i ten kamping. Trzeba tylko określić czy weekend majowy czy moze nastepny i dokładnie kto będzie jechał na to spotkanie, żeby było wiadomo jaki domek zarezerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za spotkanie w Toruniu niech się wpisuje na listę

podajcie też termin, czy długi weekend majowy czy może któryś z kolejnych weekendów

 

-Foresst

-Dudinozor

 

- Pablo tylko długi weekend majowy to chyba będę miał zajęty

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...