Skocz do zawartości

Problem z pompą paliwa w RF 900


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzwonił do mnie kolega i mówił, że coś mu sie stalo z pompą paliwa w RF 900 - 1995. Jakiś tam mechanik garażowy stwierdził, że to jakaś kostka połączenia pompki?? Możliwe jest coś takiego? Moto przez to ma problem z odpalaniem. Może ktoś zna takowy objaw RF???

Proszę o helpa i dzięki z góry...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pompa tez mialem problem w RF 600 ale to po tym jak zachcialo mi sie strzelac z tlumika.........pompa zdechla calkowicie,co 50 km motor reagowal jak by brakowalo paliwa ja zaczalem odkrecac rezerwe a tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu klapa ..............

musialem wymienic cala pompe................moze to byc i problem kostki pompa jest przeciez w jakis sposob sterowana(chyba?????)jesli to tylko kostka to moze cos sie poluzowalo albo nie ma styku.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z pompką w ZX7,załanczała sie dopiero przy pracującym silniku. Też były kłopoty przy odpalaniu, okazało sie, że obwód elektryczny gdzieś nawalił, omineliśmy to osobnym przewodem i jest OK. :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmhm nie wiem ile treraz taka pompa kosztuje znajomy zalatwil mi stara za 100 DM.......to bylo dawno.............200 km ciezko powiedziec ja musialem odstawic sprzeta na parking i wrocic po niego nastepnego dnia bo nie szlo jezdzic a bylo to w trakcie powrotu ze zlotu w szklarskiej.........z zielonej gory wrocilem pociagiem hahahaha ale ludzie mieli ubaw facet w skorach i kasku w pociagu.............

Objawy mialem takie:

-sprzet zapalal ale po 20 km zdychal tak jakby nie mial paliwa,po 15/20 minutach mozna bylo odpalic na nowo(paliwo samoczynnie doplywalo do gaznikow)........wiec wyfdaje mi sie ze ciezko bedzie z tymi 200 km.....moze sprawdz ta kostke i przewody ???

jesli pompa jest padnieta to mozesz miec takie same objawy.........

a tak mimo chodem wszystkie fiszki do rfy znajdziesz na www.bikebandit.com

wejdz w oem.parts itp

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! A RF nie ma polozenia kranika na PRI(staly przeplyw)- jak ma to przelaczyc , poprowadzic przewod paliwowy bezposrednio pod gazniki i ominac pompe. Nie "odkrecac " za mocno- bo paliwo nie nadąży leciec z baku i jechac do domu. Jak nie ma PRI , a tylko ON i RES. to ustawic na ON i zrobic z przewodami to samo. Potem szukac przyczyny(moze byc kostka,moze pompa wysiadla- jest filtr paliwa przed pompa??)Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF jest na wtrysku więc to raczej nie przejdzie Jannikiel. Pozdrawiam i dzięki!
8O ooooooooooooooooo! Jeszcze takiej nie widzialem zawsze myslalem ze ma baterie gaznikow, zaraz zajrze do jakiegos katalogu.... o mam Suzuki RF 600 - bateria 4 gaznikow 36 mm, RF 900- bateria gaznikow 36 mm(ciekawe czym sie roznia)..Janek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...