Skocz do zawartości

Z cyklu 'jak dojechac do..'


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tubylcow :)

 

Jutro musze dostarczyc moja lepsza polowe do NBP na Swietokrzyskiej 11 (ma odebrac jakas laurke z gratulacjami).. a co jakis czas w roznych miejscach czytalem, ze Wam niezle miasto rozryli i wolalbym nie wladowac sie w jakis zrabny dolek :laugh:

Stad moja prosba: poradzcie jak najlepiej pojechac (autem), coby dojechac do w/w celu na godz. 12. Bede jechal od strony Gdanska.

 

Z gory dzieki.

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://goo.gl/maps/UeQKn

 

nic więcej nie wymyślisz, po 11 miasto jest przejezdne.

:lalag:

 

A to jeszcze pytanie pomocnicze: zalozmy, ze w/w impreza laurkowa potrwa do godz. 15, i bede musial laureatke odebrac.. czy moze lepiej od razu kazac jej podjechac do Lomianek, albo skorzystac z uslug PKP? :laugh: :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag:

 

A to jeszcze pytanie pomocnicze: zalozmy, ze w/w impreza laurkowa potrwa do godz. 15, i bede musial laureatke odebrac.. czy moze lepiej od razu kazac jej podjechac do Lomianek, albo skorzystac z uslug PKP? :laugh: :icon_mrgreen:

Korki w Warszawie się robią, ale nie takie, że w ogóle się nie wyjechać nie da :) O 15 spokojnie wyjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz jakąś nawigację więc wbijaj adres i do przodu. Według mnie chorym pomysłem jest jeśli jedziesz autem odstawiac auto na parking na peryferiach i pchac się do centrum komunikacją w szczególności jeśli się nie zna miasta. Wbijaj adres i dojedziesz zero stresu a jak będziesz miał jakiś koreczek to sobie postoisz nic wielkiego sie nie stanie muza gra, ciepełko na łeb nie leci wiec o co kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja dobra rzecz, w ''normalnym'' mieście działa, w Wawie różnie bywa. Ostatnio wracałem z pogrzebu z ul. Szumiącej, dojechałem przez Piaseczno, postanowiłem wracać przez miasto , nawi mam dobrą, ale kręciłem się jak smród po portkach, bo kolejna wskazana ulica była zamknięta, he he. W końcu wjechałem na parking ''biedronki'' i tam zaopatrzeniowiec mnie wykierunkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zrobić użytek z karowej (...)

I tak wlasnie zrobilem. Karowa>Browarna>Obozna>Karasia i na Kopernika zarzadzilem desant :laugh:

 

i dobrej a potem przycupnąć gdzieś na wareckiej albo w okolicy. Ewentualnie może jakieś P+R i stamtąd kombinować.

.. a potem zrobilem nalot na chate Yubemu :icon_mrgreen:

 

BTW: Dziekuje za wszystkie porady.

 

A tak nawiazujac/wracajac do meritum, to jutro znow musze zajechac do stolicy. Tą razą na SGGW na Nowoursynowska bodajze. Jak/ktoredy proponujecie tam jechac..? :) :laugh:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JareG - na SGGW - ale dokąd dokładnie? Jak wydział/budynek to Cię pokieruję, gdzie najlepiej zaparkować, żeby nie drałować :)

A dokladnie to jeszcze nie wiem, jutro mi kolega da znac skad go odebrac.. dzis nie dal rady, zaczal chlac od razu po robocie, a bezposrednio (czyli jakos kolo 3 w nocy) po chlaniu maja go zapakowac w PKP w kierunku tego SGGW.. mam nadzieje, ze sie ocknie na czas :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...