Skocz do zawartości

Szanowni instruktorzy - co Wy na to? Ustawa o kierujących...


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no leżę i kwiczę :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leze i kwicze, ale z zupelnie innego powodu. Jak widac juz nikt nie potrafi poradzic sobie bez komputera w prowadzeniu kartoteki. Strach sie bac gdy ktos wylaczy ten pstyczek-elektryczek - zginiemy marnie !

 

Pomijam juz ze mozna wziac gotowca od sasiada ale jak sie jest tak zadufanym w sobie to, albo niewiedza i buta olbo wrodzoiny.....

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka - dopiero teraz to sobie uświadomiłem ;)

ale spoko - dadzą radę - mają przecież jeszcze szkolenia dla kierowców "ciężkich" kategorii

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Państwo pokusili się o przeprowadzenie eksperymentu na sobie, próbując zrealizować zadania egzaminacyjne ujęte w nowym rozporządzeniu?

Próbowałem. Chyba zdałem... Ale ledwo zmieściłem się na placu po przekątnej...

Ciekaw jestem szkoleń dla instruktorów i kierowników, jakie zaczynają organizować w WORD'ach - idę za tydzień.

 

 

:icon_arrow: Co do durnych zapisów w ustawie, to proszę zwrócić uwagę na pewną rzecz. Otóż:

 

Art. 27. 1. Kierownik ośrodka szkolenia kierowców jest obowiązany:

 

1) przedstawić staroście właściwemu ze względu na miejsce prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców, najpóźniej w następnym dniu roboczym od dnia rozpoczęcia kursu, informację o terminie, czasie i miejscu, w których będą prowadzone zajęcia, wraz z listą uczestników kursu;

(...)

3) przedstawić staroście właściwemu ze względu na miejsce prowadzenia ośrodka szkolenia kierowców, najpóźniej 3 dni przed planowanym przeprowadzeniem egzaminu wewnętrznego, informację o terminie i miejscu jego przeprowadzenia;

 

Czyli o wykładach i jazdach informujemy podając datę, godzinę i miejsce prowadzenia zajęć, a w przypadku egzaminu wewnętrznego tylko datę i miejsce? Dla mnie to jest dowód burdelu podczas redagowania tekstu, oraz tego, że zapis został wprowadzony szybko, bez przemyślenia, analizy skutków, etc. Ciekaw jestem, jaki miał cel autor tego artykułu ustawy?

Ciekawi mnie też, czy dałoby się ustalić autora? Ma ktoś praktykę w dziennikarstwie śledczym? Chętnie poznam nazwisko pajaca.

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawski WORD zaprasza na szkolenie poświęcone rozporządzeniu w sprawie egzaminowania. Zapisałem się z ciekawości, co przygotują.

35 zeta ma kosztować.

Poszedłbym też na szkolenie zorganizowane przez przedstawicieli resortu, ale oni mają wszystkich w nosie.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...