Skocz do zawartości

Szanowni instruktorzy - co Wy na to? Ustawa o kierujących...


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w poznaniu jest organizowane spotkanie dla kierowników ośrodków

niestety ja jako aktualny "niekierownik" nie mam możliwości się tam wbić

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://edgp.gazetaprawna.pl/index.php?act=mprasa&sub=article&id=424689

Ciekaw jestem, czy ratownik/lekarz pracujący jako egzaminator pierwszej pomocy, będzie mógł prowadzić te zajęcia w OSK?

Chyba konflikt interesów wyjdzie...

Inna sprawa, że to chyba najbardziej potrzebna zmiana w całym cyrku związanym z prawem jazdy. Szkoda, że o 20 lat za późno...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że o 20 lat za późno...

 

No ponad 30 lat temu bylo w programie szkolenia. W moim przypadku tak sie zlozylo, ze przed zaczeciem kursu PJ wrocilem z kursu Ratownika Wodnego i wykladowca plul sie, ze to za male uprawnienia i nie bede mogl opuscic ich szkolenia ( 8 h ) prowadzonego przez jakiegos pajaca ktory mniej niz srednio mial pojecie o tym co wyklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, ze nie rozumiem, w czym przeszkadza Wam fakt, ze egzaminator nie ma prawa pracowac jako szkolacy. U nas nie ma przezskod i w wiekszosci przypadkow [ no moze poza jednym jedynym ( ktory ma czasami swoje chumory ) ] wychodzi nam szkolacym tylko na dobre.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie w tym, ze stawial by sie za swoimi.

 

Niewatpie, ale nie wolno mu egzaminowac swoich.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak to zrobić? Przecież to komputer losuje egzaminatora do egzaminowanego. System antykorupcyjny w akcji :biggrin:

 

Hiukor, ale czy w dzisiajszej dobie kompow to tak trudno napisac odpowiedni program ktory by to eliminowal ?

 

Inna bajka, ze nie egzaminuja swoich terenach egzaminacyjnych, tylko gdzie indziej, tam, gdzie sie to nie koliduje.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawać możesz w całej Polsce więc zakaz obejmuje egzaminatorów na terenie całej RP.

 

Fakt, i tu wiec lezy pies pogrzebany. U nas tylko tam gdzie jest sie zameldowanym lub uczy / pracuje.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodki wydaja kwit na egzamin czasem gdy kursant ma jeszcze sporo godzin do przejechania /niby taka oszczędność czasu kursanta

W wielu przypadkach to jest oszczędność czasu kursanta. Za moich czasów czekało się miesiąc na termin egzaminu. Czyli po bożemu: kończę kurs, ustalam termin, miesiąc nie jeżdzę, bo przecież nie muszę, skoro godziny mam wyrobione. W rezultacie i tak biorę dodatkowe godziny, L-ek na mieście przybywa ale jest zajebi*cie.

[lekka dygresja] U mnie w Nowym Sączu jest L-ek od zarypania dużo, bo ośrodek obsługuje taki duży region, że łohoho... Nieraz jest 5 elek, 2 cywilne, 3 elki pod światłami.[/lekka dygresja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...