Skocz do zawartości

WSBK 2013


songoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barierr chciał rozjechać La Marrę, ale mu się nie udało...

Przez bardziej wyrównaną walkę, chyba STK 1000 będę oglądać..., bo przez nonsensowne ograniczenia narzucone na Ducati, WSBK nie jest ciekawie...

J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, najbardziej sprawiedliwy byłby podział, jeśli ktoś oczywiście nie miał pały z fizyki:

 

1000 - L-2, V-2

500 - 4 cylindry

 

Tak naprawdę wygląda sprawiedliwość.. i po tym widać klasę zawodników jeżdżących L-twinami...

 

Proszę zwrócić uwagę na O.Jezka, Czecha - 7 miejsce...a gdzie w tym miejscu "zielona wyspa Polska" ???

Na zielonej trawce..

 

 

J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jannikiel a ja to widze inaczej... zobacz ile Ducati wygrało tytułów w historii WSBK? Ich liczba miażdży! Dlaczego? Bo to była włoska seria i zawsze mieli przepisy pisane po d siebie. Ducati na prawdę nie robi takich dobrych motocykli jak to by wynikało z liczby ich tytułów w WSBK.

 

Teraz nie maja "wspomagania" i wychodzi gdzie są ze swoją formą. Pewnie się ze mna nie zgodzisz jako fan marki, ale ja tak to widzę. Jak sie chciało zrobić Hondzie V2 to i oni dokopali Ducati ;)

 

Tak czy inaczej Sykes górą o prawie 9s YEAAAAHHHHH :buttrock:

 

p.s

 

Rozumiem, ze wszyscy tworzący przepisy WSBK mieli pałę z fizyki? :laugh:

Edytowane przez songoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w WSBK zawsze dominowali włosi, ale nie uważam tego za coś zbieżnego, bo dzięki temu te wyścigi zawsze były genialne. Problemy Ducati zaczęły się gdy do WSBK przyszedł inny włoski producent - Aprillia. Przepisy w tym roku są dobre - zresztą nie zmieniły się dużo od zeszłego roku. Zmienił się za to motocykl i silnik i tu chyba należy upatrywać problemów Ducati.

 

 

Pierwszy wyścig WSBK taki sobie ... sporo emocji tylko z walki Honda vs Aprillia

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nie chodziło o pały z fizyki, tylko po prostu jakuza jest silniejsza niż mafia ot co...

 

Światek okołowyścigowy( na tym światowym poziomie) nie jesty taki perfekcyjnie czysty zresztą i to mnie też martwi...nie ma już dawnej "dżentelmeności" i fair play, ( widać było zresztą na przykładzie Barierra- łokciem chciał zepchnąć LaMarre)...i liczy się jedynie $$$ zamiast etosu bohatera czystej walki...

 

Możnaby inaczej, ograniczyć moc do 195 KM, może to będzie sprawiedliwiej...zresztą jak nie będzie sprawiedliwie, w końcu nie będzie się oglądać, będzie więcej czasu na własną jazdę... i to jest bardzo pozytywne :lalag: :buttrock:

Dzisiaj to załamanie pogody u nas(jeszcze na enduro by się dało), a jeszcze nie ukończyłem projektu- Ducati Enduro...

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jannikiel incydent z Barierrem był normalną walką... poza tym chłopaki sobie przybili piątki po wyścigu, takie rzeczy się zdarzają... nie doszukuj się tam zamachu na życie Lamary. Po prostu sie zderzyli bo i jeden i drugi chciał wygrać - normalka :)

 

No widzisz teraz yakuza silniejsza, wcześniej camorra - znaczy się sprawiedliwość musi być :laugh:

 

Najważniejsze to nie popadać w fanatyzm, czego sobie i wszystkim życzę :)

 

Bimbak zgodzę się, że zdarzały się ciekawsze wyścigi - w moim przypadku zwyciestwo Sykesa rekompensuje to :)

 

Czekamy na 2 wyścig a zaraz SSP jedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może , rzeczywiście przesadzam, kuźwa, w piątek zrobiłem fajną traskę na pożyczonym Ducati SC 1000 S, i miałem w planach w końcu wyciągnąć dziś Trzydziewiątki, ale ten deszcz przyprawia mnie o nową porcję frustracji hehe :icon_mrgreen: ....

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...