Skocz do zawartości

Kupno opon - gdzie kupić


pdasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że przejeździłem sezon na starej łysawej oponie aż wyszły druty, do tego najechałem na gwoździa, zamierzam kupić jakieś oponki. Najwyższa pora he,

Znajomy ma zakład wulkanizacyjny i sprowadza oponki z niemiec. Głównie 1-3 letnie i z prawie nowym bieżnikiem, jednak wszystkie praktycznie po "gwoździu" komplet takich opon to ~300 zł z wyważeniem, cena kusi, ale ten gwoździk.

O ile na tył może bym gwoździa przebolał ale na przód chyba odpuszczę.

 

Zastanawiam się też nad kompletem nowych opon, i tu pytanie. Gdzie? Ceny na stronach internetowych są mocno zróżnicowane. Może polecicie jakieś sprawdzone źródło, mogą być też troszkę używane ważne żeby było sporo mięsa.

 

A może ktoś z was ma jakieś gumy do sprzedania

 

moto to zx6r 99r. Opony to 180/55 oraz 120/70

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji że przejeździłem sezon na starej łysawej oponie aż wyszły druty, do tego najechałem na gwoździa, zamierzam kupić jakieś oponki. Najwyższa pora he,

Znajomy ma zakład wulkanizacyjny i sprowadza oponki z niemiec. Głównie 1-3 letnie i z prawie nowym bieżnikiem, jednak wszystkie praktycznie po "gwoździu" komplet takich opon to ~300 zł z wyważeniem, cena kusi, ale ten gwoździk.

O ile na tył może bym gwoździa przebolał ale na przód chyba odpuszczę.

 

Zastanawiam się też nad kompletem nowych opon, i tu pytanie. Gdzie? Ceny na stronach internetowych są mocno zróżnicowane. Może polecicie jakieś sprawdzone źródło, mogą być też troszkę używane ważne żeby było sporo mięsa.

 

A może ktoś z was ma jakieś gumy do sprzedania

 

moto to zx6r 99r. Opony to 180/55 oraz 120/70

 

Ja mam dobre używki, coś w sam raz dla kogoś kto chce przyoszczędzić, wszystko w Twoich rozmiarach. Dunlop D211GP Racer, przód i tył Medium, środka masz od ch...a Wacława, do tego mam jeszcze takiego ładnego na ulicę Metzelera Racetec na przód http://bikepics.com/pictures/2439165/, http://bikepics.com/pictures/2439166/, http://bikepics.com/pictures/2439167/, którego dorzucę w dobrej cenie do Dunlopów.

 

O oponach po gwoździu zapomnij! Nawet jakby Ci je mieli dać za darmo i jeszcze z gratisową wymianą,

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo potorówki albo nowe, poszukaj opony24h

 

te po gwozdziu czasem nie sa kołkowane z boku?

Był jjuz taki temat w zeszłym roku lub 2 lata temu ze sciagaja opony bodajże z wadami fabrycznymi (producent je dziurawi aby nie mozna było uzywac) a zdolni handlarze reperuja i sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszyscy szukają ceny. drugie to należy mieć na uwadze składowanie, żeby się nie ździwić po założeniu na moto. Jak macie już sprawdzonych sprzedawców to warto się ich trzymać nawet jeżeli cena gdzieś jest trochę niższa. Wiem, że moto-akcesoria mają od niedawna opony i ceny wyglądają nawet dobrze a do tego doty świeże więc mniejsze ryzyko, że bedą w jakikolwiek sposób uszkodzone. Kumpel kupił u nich na promocji Continentale i sprawdził z netem i faktycznie miało to sens.

Gumisia też kojarzę, że opony od niego są dobre. Kupiłem zeszłym sezonie komplet na swoje moto i jest git.

Lepiej chyba kupić po gwoździu i samemu załatać niż liczyć, że ktoś na handel zrobił to naprawdę solidnie. Uwaga praktyczna - na stalowym oplocie łatwiej załatać skutecznie oponę bo mniejsze ryzyko, że się przerwał oplot przy przebiciu. Zawsze na boku opony jest napisane jakie ma opasanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...