Skocz do zawartości

Zdałam, zdałam!!!


Darszana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się za pierwszym razem!!!

Egzaminator po powrocie z miasta powiedział: " Mam dla pani przykrą wiadomość- pauza- Musi się pani pożegnać z Ośrodkiem Egzaminacyjnym- pauza- Egzamin zakończony wynikiem pozytywnym." :-)

Dawno się tak nie cieszyłam!!!

 

Bardzo bym prosiła o poradę, jaki motocykl można kupić za ok. 5000 zł? Żeby nie był bardzo awaryjny, a jeśli już się coś stanie, to chociaż części niech będą w rozsądnej cenie... Czym powinnam się kierować przy wyborze? Chciałabym, żeby ta skarbonka miała dno... Interesuje mnie motor typowo sportowy, z szybą i owiewkami...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Darszana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje

Niezależnie od motoru to ta skarbonka nie ma dna ;)

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Ja mogę Ci polecić Kawasaki Gpz 500. Super sport to to nie jest, ale na pierwsze moto rewelacja, sporo wybacza kierowcy, niewielkie koszty eksploatacji. Po sezonie czy dwóch możesz sprzedać i kupić coś bardziej sportowego :) Za 5 tys. powinnaś znaleźć już całkiem fajną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ;) jak kolega wyżej napisał być może GPZ 500 nie jest koroną superbików ale na pierwszy motocykl jak najbardziej odpowiedni, również GS 500 można trawić w wesrii "sportowej" tzn z plastikami. chociaż tak naprawdę to wszystko zależy od tego co ma się w głowie a nie na czym zaczyna się jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Mam całą zimę na poszukiwania... Do tej pory myślałam o jakiejś CBR-ce 600- z ok. 94', albo o Kawie Ninja z 95' tez 600. Mam jeszcze pytanie: taki przeciętny przegląd z wymianą oleju ile może kosztować w takiej starej Kawie? Rozumiem, że raz do roku to jest obowiązek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, obowiązek napewno świece+olej+ffiltry+ wymiana ok 250 zł ale tak naprawdę zależy to od człwieka, których tych wymian będzie dokonywał:) no i synchro gaźników ok 150 zł. Ja osobiście miałem do czynienia z zzr 600 jak dla mnie nieco za lekki w stosunku do mocy:) ale jak już pisałem wcześniej wszystko zależy od głowy a nie mocy moto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratuluję i od razu napiszę .. za 5000 nie zaszalejesz.

Jeśli to cała kwota jaką dysponujesz to zacznij od wydawania jej na odpowiedni ubiór lub uzupełnienie go. Potem z tego co zostanie zostaw 1000PLN na konieczne naprawy, a za resztę możesz zakupić sprzęt. Polecam na start jak koledzy wyżej jakąś 500 (GPZ, GS, CB, ...). Przy wyborze kieruj się sercem ;) .... jakby co chętnie pomogę, często bywam w Częstochowie, wbrew pozorom nie na pielgrzymkach. Gdybyś dysponowała większą sumą, moja F4 na wiosne będzie zmieniać właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za egzamin, we mnie jeszcze siedzi radość bo sam zdałem końcem sierpnia ale do końca września zrobiłem już prawie 1500tk po okolicach :D Teraz czekam na powrót do kraju i mam nadzieje że w listopadzie jeszcze pośmigam Fazerem którego wybrałem jako pierwszy. Wdzięczne moto. 2013 polatam jeszcze na nim żeby udoskonalić trochę bardziej jazdę a 2014 chyba też spróbuję bardziej sporta ;-) (takie plany na dziś)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Bimbak- chciałabym żeby mój motor był więcej wart od stroju który już posiadam, kompletnego, wymarzonego, typowo sportowego. Będę pamiętała o Twojej F4. Na ile ją wycenisz? Zadbana? Może na wiosnę jakieś spotkanie demonstracyjne?

Brodacz- podobają mi się motory typowo sportowe, na takich przede wszystkim jeździłam jako plecak, i niestety a może na szczęście jak już zasmakowałam tej adrenalinki, nie mogę się powstrzymać aby sobie ją jakoś oswoić samodzielnie. :-)

Jaro 82- Ty na Fazerze, a ja swoje pierwsze kroki zdążyłam zrobić wykorzystując może ostatnie piękne jesienne dni na Gilera 500 Nexus. Nie przepadam za tego typu maszynami, chowałam się za szybką jak na ścigaczu, manetka do końca, i do przodu, patrząc daleko przed siebie... Fajnie było mimo wszystko. Moto nie moje, lepsze takie niż żadne... Chyba nici z jazdy listopadawej, ale trzymajmy kciuki za pogodę, cuda się zdarzają...

Pozdrawiam wszystkich!

P.S.

Wykasujmy zimę z kalendarza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...