Skocz do zawartości

Pierwsza crossówka KTM


Rekomendowane odpowiedzi

bierz tą yzf 250.! .. i przestań gadać gupoty o swojej wadze stary... Jeżdże Hondą CRF450R... latam po torach i wszystkim... i tu Cię zaskocze moja niedowagą ponieważ mam około 180cm wzrostu a waże 57-58 kg.. więc piepsz gupoty o swojej wadze ja pier... to największa gupota w takim sprzęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekonania do KTM... to nie jest moje pierwsze moto hmm moje pierwsze moto miałem w wieku 13 lat i to była 125 w 2t ale to pomyśl jaki wtedy byłem malutki;] KTM jest też ww 4t xd

A co tu mają do rzeczy Twoje przekonania? :icon_razz:

Gośc słowem nie wspomniał ze chce sie scigac na torze a Ty mu z uporem maniaka proponujesz a to sx, a to yzf, a juz pisanie ze do lajtowej jazdy po pagórkach i szurtach sx-f będzie lepszy od exc-f to w ogóle pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jakoś typowymi crosówkami jeździ się według mnie lepiej, on też nie chce typowego Enduraka typu ten twój exc-f, najlepiej żeby się zdecydował jakie przeznaczenie ma mieć ten motocykl w jego rękach.

177cm .. powinieneś normalnie dosięgać do wszystkiego.. sa o wiele niżsi i jeżdżą a zresztą amortyzator można zawsze skręcić; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowymi crosówkami jeździ się według mnie lepiej

na torze mx owszem i to duzo lepiej, w terenie gorzej a im trudniejszy teren tym bardziej to widac

najlepiej żeby się zdecydował jakie przeznaczenie ma mieć ten motocykl w jego rękach.

napisał w 1 poście

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jakoś typowymi crosówkami jeździ się według mnie lepiej, on też nie chce typowego Enduraka typu ten twój exc-f, najlepiej żeby się zdecydował jakie przeznaczenie ma mieć ten motocykl w jego rękach.

177cm .. powinieneś normalnie dosięgać do wszystkiego.. sa o wiele niżsi i jeżdżą a zresztą amortyzator można zawsze skręcić; o

Nie pisz takich herezji bo to świadczy tylko o tym jaki z ciebie jeździec. Po drugie amortyzatory ustawia się pod wagę jeźdźca a nie wzrost, jesli ktoś jest niski to pozostaje mu jedynie podebranie gąbki siedzenia, ale 177cm spokojnie starcza na te motocykle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...