Skocz do zawartości

Auto 4x4


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zyygy suche dane to są tylko na papierze

posłuchaj co Ci mówią przedmówcy, chcesz zacząć z tym przygodę?

poczytaj, pooglądaj, popytaj

można zacząć na niwie, też wiele aut objedzie,

a takie pytania z czym wystartować do offroadu, to tak jakby pytać 500, 600 czy może 1000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyygy suche dane to są tylko na papierze

posłuchaj co Ci mówią przedmówcy, chcesz zacząć z tym przygodę?

poczytaj, pooglądaj, popytaj

można zacząć na niwie, też wiele aut objedzie,

a takie pytania z czym wystartować do offroadu, to tak jakby pytać 500, 600 czy może 1000?

 

poczytaj, pooglądaj, popytaj a co właśnie robię na forum?

 

nie zgodzę się z tobą kolego i liczę że masz jakieś pojęcie w omawianym temacie a nie pierdzielisz żeby pierdzielić jak większość wujków dobra rada którzy nie mają pojęcia ale są najlepsi we wszystkim.

z tego co wiem to forum jest po to żeby pytać i dyskutować..... a nie żeby samemu popełniać błędy innych, więc oszczędź takich odpowiedzi że suche dane są do dupy bo jak kupujesz np. motocykl to wstępnej selekcji dokonujesz na podstawie suchych danych a nie jedziesz do pierwszych 20 gości z otomoto i kupujesz ten na którym Ci się dobrze siedziało, nieprawdaż. :)

Edytowane przez zyygy
13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem kiedyś pojzdzić z kumplami (doświadczonymi).

Oni mieli teorie że na pierwsze auto w teren to tylko samuraj - tak jak z motocyklem kup coś małego i łatwego w prowadzeniu a potem jak sie wkręcisz to inwestuj dalej.

Bo dużo jest takich co kupią auto za 20 tyś, 15 włożą w tuning wjadą w teren i myślą że samochód już dalej sam pojedzie, a 2.5 tonowgo patrola czasami ciężko jest wyrwać z błota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.

Jedź samcem z rodziną na dalszą wycieczkę.

Po 200km przesiądą się na pierwszy PKS jaki będzie w kierunku przeciwpołożnym, a Kierownika znienawidzą.

:icon_mrgreen:

Offroad to nie tylko ryranie po bagnie.

Zresztą...

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pomyslales kolega jaka frajde daje , jak krok po kroku zaglebiasz sie w zabawe , poznajesz na wlasnych doswiadczeniach , czesto bledach swoich , dostosowujac je potem do

potrzeb swoich , moze okaze sie ze takie w chuy taplanie wcale nie bedzie az tak zajebiste ,a naprawde wielka frajde da ci latanie po szutrach przeplatane z lekko terenowymi przprawami gdzie np. taki patrol okaze sie niezbyt przydatny a np. samuraj bedzie lepsiejszy . ty do tego dojdziesz sam , na swoich doswiadczeniach . nawet sobie nie zdajesz sprawy jak zubozasz swoje zycie chcac bazowac li tylko na pomyslach innych doswiadczonych uzytkownikow ale tez czesto posranych i z dooopy wzietych , roznych forumowych znaffffcufff .

nie ma aut spelniajacych wszystkie wymagania , mi np pasuje jeep , nie wazne ze sa lepsze czy gorsze , poprostu lubie nim jezdzic i spelnia moje wymagania w zupelnosci , wiadomo ze czasami musze odpuscic , jednak inne zalety to rekompensuja , najweazniejsze ze mi sie podob i ja lubie nim jezdzic tak samo jak na moto . to jest wlasnie to do czego doszlem wlasnym wyborem i doswiadczeniem

i to daje satysfakcje

qwa wszystko na tycy im podaj , puste takie zycie , w perspektywie . niedlugo zapytaja co niektorzy jaka laska bedzie dla mnie lepsza , moze blondynka , moze gruba, moze mloda , moze doswiadczona .... a gdzie milosc ?

:)

zeby czerpac rzyjemnosc trza poczuc wiez moim zdaniem ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pomyslales kolega jaka frajde daje , jak krok po kroku zaglebiasz sie w zabawe , poznajesz na wlasnych doswiadczeniach , czesto bledach swoich , dostosowujac je potem do

potrzeb swoich , moze okaze sie ze takie w chuy taplanie wcale nie bedzie az tak zajebiste ,a naprawde wielka frajde da ci latanie po szutrach przeplatane z lekko terenowymi przprawami gdzie np. taki patrol okaze sie niezbyt przydatny a np. samuraj bedzie lepsiejszy . ty do tego dojdziesz sam , na swoich doswiadczeniach . nawet sobie nie zdajesz sprawy jak zubozasz swoje zycie chcac bazowac li tylko na pomyslach innych doswiadczonych uzytkownikow ale tez czesto posranych i z dooopy wzietych , roznych forumowych znaffffcufff .

nie ma aut spelniajacych wszystkie wymagania , mi np pasuje jeep , nie wazne ze sa lepsze czy gorsze , poprostu lubie nim jezdzic i spelnia moje wymagania w zupelnosci , wiadomo ze czasami musze odpuscic , jednak inne zalety to rekompensuja , najweazniejsze ze mi sie podob i ja lubie nim jezdzic tak samo jak na moto . to jest wlasnie to do czego doszlem wlasnym wyborem i doswiadczeniem

i to daje satysfakcje

qwa wszystko na tycy im podaj , puste takie zycie , w perspektywie . niedlugo zapytaja co niektorzy jaka laska bedzie dla mnie lepsza , moze blondynka , moze gruba, moze mloda , moze doswiadczona .... a gdzie milosc ?

:)

zeby czerpac rzyjemnosc trza poczuc wiez moim zdaniem ;)

 

he he dobra przekonałeś mnie :), i tak zrobię po swojemu tak jak z motocyklem :P na pierwszy kupiłem litra i po dwóch latach stwierdzam że nie żałuję więc będę słuchał głosu serca :P

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem,zarejestruj się na offie pogadaj z ludźmi z ekipy łódzkiej,zabięrz się z nimi na jakiś wypad i zobaczysz co jak się zachowuje w terenie

siedząc przed kompem nigdy tego nie poczujesz a jest co poczuć woda w butach błoto na twarzy a dzisiaj było na przykład tak :icon_mrgreen:

38ff0bbe775b4c21gen.jpg

a22642dcfb4594cegen.jpg

 

 

3d4adbe9f730d088gen.jpg

a co do opinii że na początek coś łatwiejszego jak samuraj to uprzedzam samuraja nie jest wcale łatwiej prowadzić niż patrola :icon_mrgreen:

co widać na zdjęciu

natomiast moja lepsza połówka z gelendą radzi sobie całkiem nieźle

Edytowane przez olo667
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem z ekip łódzkiej tylko ze śląskiej,nie znam gościa o którym piszesz,natomiast myślę że jeśli na ogólnym pogada i powie o co mu chodzi to nie będzie problemu,jeśli będzie to zapraszam na śląsk :icon_mrgreen:

nie chce mi się wierzyć że to taka zamknięta sekta w tej łodzi

u nas są w większości otwarci na ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze dwa pytania:

 

1. a co myślicie o suzuki vitara i samuraj

2. jak awaryjność jeepa i dostępność i ceny części do nich.

 

Kolego kulka wrzucisz jaki model masz do opylenia tego jeepa. albo fotki swojego :)

Edytowane przez zyygy
13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano mam jipa :)

a kolega ma vitare

za ktora sobie winszuje ok 9500 (automat)

moj jest tutaj

http://tablica.pl/oferta/jeep-wrangler-4-0-lpg-sekwencja-zamiana-film-CID5-ID1J4y9.html

 

a to vitara

P1040247.JPG

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...