Skocz do zawartości

6 runda WMMP


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałam w wyścigu 1:39, na poprzedniej rundzie było już 1:37:990, gdzie jazda była bardzo stabilna, czułam zapas

No spoko, widzieliśmy :) Nawet było tak, że staliśmy za Sławiniakiem i tylko patrzymy co się dzieje. Nagle ktoś wrzeszczy "Patrzcie chłopaki, Natalia objechała Pejsera, idzie jak do pożaru", a jakoś na następnym kółku "Kur*a, nie ma jej, przedobrzyła i poszła w zielone"...

 

W ogóle to dostajesz karnego kutasa za nieprzywitanie się w dziale odpowiednim :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Natalio. Pisząc o koleżance Piórko „ale mamy w naszym gronie piórko która w następnym sezonie stawi czoło Natalii” potraktowałem to jako żart. Chciałem podbudować i zmotywować koleżankę Piórko do treningu przed ostatnim Speeday w tym sezonie bo zapowiadała że raczej będzie w Poznaniu.

Twój poziom jest nie do osiągnięcia przez nas na tym forum przynajmniej na tym etapie, koledzy próbują i uważam że są na dobrej drodze, co z tego wyniknie to zobaczymy w przyszłości.

Jeśli możesz sprecyzować , jadąc szybko na seryjnym motocyklu to jak szybko jeździłaś, chodzi mi konkretnie o liczby?

Jeśli Tv było to bardzo mało widoczne(nie udzieliłem żadnego wywiadu- oczywiście żartuje :) ale sama musisz przyznać że wyścigi w Polsce idą w złym kierunku lub są w głębokim kryzysie (chodzi mi głównie o liczbę uczestników i liczbę kibiców). Pozdrawiam i zachęcam do częstego odwiedzania przez Ciebie tego forum warto mieć w swoim gronie takiego dobrego i doświadczonego zawodnika.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę :) . Witamy serdecznie.

 

Nie przesadzaj, tempo było świetne w odniesieniu do reszty stawki. Dokładnie pamiętam wyścigi, zwłaszcza SSP. Tylko że w sobotnim wyścigu coś się stało. Przez jakiś czas nie jechałaś, potem się pojawiłaś. Myśleliśmy, że była gleba, a pewnie zwiedziłaś trawkę, prawda?

No spoko, widzieliśmy :) Nawet było tak, że staliśmy za Sławiniakiem i tylko patrzymy co się dzieje. Nagle ktoś wrzeszczy "Patrzcie chłopaki, Natalia objechała Pejsera, idzie jak do pożaru", a jakoś na następnym kółku "Kur*a, nie ma jej, przedobrzyła i poszła w zielone"...

 

W ogóle to dostajesz karnego kutasa za nieprzywitanie się w dziale odpowiednim :icon_twisted:

 

To nie było wyjechanie poza nitkę toru, ale gleba na dużej patelni, pozbierałam się dość szybko, kręgosłup trochę utrudniał podniesienie motocyka, ale dałam radę, liczyłam na pomoc wirażowych, BA - prosiłam o to, ale odmówili, tłumacząc, że regulamin na to nie pozwala, co tak naprawdę jest totalną ściemą - regulamin wyraźnie mówi, że wirażowi mogą pomóc zawodnikowi podnieść motocykl. Straciłam dokładnie jedno okrążenie, czyli akcja była szybka. Prawa kierownica była mocno wykrzywiona - to utrudniało brać prawe zakręty, a przedni hamulec pod koniec zaczął się zapowietrzać i musiałam uważać.

 

Jeśli możesz sprecyzować , jadąc szybko na seryjnym motocyklu to jak szybko jeździłaś, chodzi mi konkretnie o liczby?

Jeśli Tv było to bardzo mało widoczne(nie udzieliłem żadnego wywiadu- oczywiście żartuje :) ale sama musisz przyznać że wyścigi w Polsce idą w złym kierunku lub są w głębokim kryzysie (chodzi mi głównie o liczbę uczestników i liczbę kibiców). Pozdrawiam i zachęcam do częstego odwiedzania przez Ciebie tego forum warto mieć w swoim gronie takiego dobrego i doświadczonego zawodnika.

Co do jazdy na seryjnym zawieszeniu - w pierwszym sezonie w 600tkach zrobiłam 1:41:997 na CBR 600 RR.

Co do wyścigów - frekwencja spada nie tylko u nas - w Alpe Adria też widać wyraźnie zmniejszoną liczbę zawodników. Powodem jest brak funduszy. U nas media nie są chętne na goszczenie na rundach, widząc po 6-8 zawodników w klasie załamują ręce. Trudno jest pozyskać sponsorów, praktycznie ich nie ma. Starty za własne pieniądze to trudna sprawa, większość z nas boryka się z tym problemem. Bez wsparcia kolejnego sezonu nie jestem w stanie już jechać. Potrzebuję wciąż więcej opon, teraz zużywam je szybciej;-)

Pozdrawiam

Edytowane przez NATALIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo nawet Molik wyraźnie podkreślał, że wirażowi mają obowiązek pomóc zawodnikowi maksymalnie szybko się pozbierać, żeby zmniejszyć czas, w jakim ten stwarza niebezpieczeństwo stojąc/leżąc w miejscu. Tak czy siak - dobry fight był, miło było oglądać, w 600 cięły się 2 grupki zawodników, więc było na co popatrzeć.

 

A co do sytuacji w sportach motorowych... ludzie w firmach prywatnych potrafią liczyć pieniądze i wiedzą, że sponsoring ma sens tylko wtedy, kiedy jest jakaś wymierna korzyść. Przykład Hołowczyca, Małysza, kilku innych, których można wymienić na palcach jednej ręki. W sumie smutne jest tylko to, że media, które są jedynym większym medium reklamowym, wolą puścić pierdylionowy odcinek jakiegoś serialu o losach proboszcza na wsi, niż zrobić fajną relację z rundy motocrossu, rajdu przeprawowego, wyścigów motocyklowych czy stuntu. W sumie nie ma co się dziwić, bo nawet komentatorzy to w 90% kolesie, którzy siedzą na zasadzie układu i od 50 lat komentują tylko piłkę nożną lub skoki narciarskie.

 

w pierwszym sezonie w 600tkach zrobiłam 1:41:997 na CBR 600 RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Hołowczyc sobie radzi ;-)

 

533843_503560163004798_1298075884_n.jpg

 

Zerknij na drzwi ;-) Potem na mój motocykl. Potem na drzwi. No, ale to oczywiście żart. :D Ej, co do komentatorów, ten na WMMP to jest jakiś kosmiczny kosmos :D

 

No a tak poważnie mówiąc, to jest kaplica. Trzeba to robić dla własnej przyjemności, bo o sponsoringu trudno mówić w momencie, w którym o WMMP wie garstka motocyklistów-zapaleńców. Nic nie wygląda, jakby się to miało zmieniać, wszakże czasy nienajciekawsze, także cóż..

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, a wiesz coś może (nieoficjalnie) o tym, jak miałby wyglądać przyszły sezon? Nie będzie Mistrzostw Polski (SBK/SSP/STK)? Czy może każą się przenieść czołówce Rookie do Mistrzostw? Jakie są nastroje wśród pozostałych zawodników klas mistrzowskich?

 

P. S. Szacun za jazdę w wyścigu ze skrzywioną kierą i zapowietrzonym heblem :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia, a wiesz coś może (nieoficjalnie) o tym, jak miałby wyglądać przyszły sezon? Nie będzie Mistrzostw Polski (SBK/SSP/STK)? Czy może każą się przenieść czołówce Rookie do Mistrzostw? Jakie są nastroje wśród pozostałych zawodników klas mistrzowskich?

 

P. S. Szacun za jazdę w wyścigu ze skrzywioną kierą i zapowietrzonym heblem :) .

przeniesienie zawodników z rookie do klas mistrzowskich zależy od tego jaki limit czasowy bedzie przyjęty - w tym roku zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie przekroczyli 1:41 w rookie600 i 1:40 w rookie1000 nie mogli juz dalej startować w tych klasach. Przyszly rok to znak zapytania dla wszystkich, chcialabym wystartowac w WMMP i w pelnym cyklu Alpe Adria w STK1000. Zawody w Polsce pewnie i tak sie odbędą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurna chłopaki dziewczyna jest stanu wolnego! :)

Niesamowicie już dużo osiągnęła dziewczyna dla mnie kobieta na motocyklu tak szybka to potęga, podziwiam ją i życzę dalszych sukcesów.

Mam pytanie czy wie ktoś co się stało z Moniką Jaworską bo dawno o niej nie słyszałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o całokształt. Podsumować w dwóch słowach można chyba, że śmiga w pucharze Yamahy we Włoszech + prowadzi własną szkołę jazdy w PL (?) + działa grubo w temacie gymkhany. Jej profil na FB sporo mówi, no i w Motormanii co jakiś czas były jej felietony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzi własną szkołę jazdy w PL (?)

 

Rozumiem, że nie jesteś pewien. Tak, Monika otworzyła szkołę w Krakowie. Pewnie Ją odwiedzę w przyszłym sezonie.

 

PS. Ten niebieski w galerii to ja :D, ale wtedy nie było jeszcze szkoły

Edytowane przez Saul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...