Skocz do zawartości

Wskazówki torowo-wyścigowe


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie, mam w domu hantle, ćwiczę sobie biceps, triceps, to żeby nie przytyć ile powinienem robić serii i czy dużym obciążeniem?

 

4 serie po 12-20 powtórzeń, z mniejszym obciążeniem - takim abyś mógł dość swobodnie wykonać wszystkie powtórzenia. Tyle, że akurat biceps i triceps to mało na "nie przytycie".

 

Polecam skakankę (ale chwilowo nie Yuby'emu).

 

ja od 14 miesięcy robię "6-tki Veidera" na brzuch, a kaloryfera jak nie było, tak nie ma. Fakt, że schudłem o 10 kg.

 

No bo właśnie ćwiczenia z obciążeniem najlepiej kształtują sylwetkę :).

Rób sobie skłony z hantlem lub talerzem trzymanym przed sobą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im lepsza kondycja, tym lepsza jazda. Podobno też szybsza rehabilitacja po dzwonie. No i kurde, niektórzy tu są w takim wieku, że albo regularne treningi i w miarę normalne funkcjonowanie, albo kapcie, szlafrok i TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. prawdziwy cow-boy z USA zażywa między sesjami na torze Jacka Daniels'a z lodem, tak ;) ? W Polsce jak widać preferowane jest podjeście fit :D .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

porady jak z men'shealtha :P Ja w ostatnim sezonie "odkryłem" jak szybko można odwodnić się na motocyklu.

 

A tak serio, to przed dużym wysiłkiem ( i podczas wysiłku ) należy jesc takie jedzenie, które bardzo szybko sie wchłania. Dużo węglowodanów, cukrów prostych... i dużo pić. Nie należy przy tym przesadzać z izotonikami bo można zakwasić żołądek - i czuć się paskudnie. 50/50 z wodą, może nawet więcej wody.

 

Na tydzień przed zawodami jeść dużo białka, a 2-3 dni przed zawodami przerzucić się na węglowodany. By dobrze nasycić mięśnie glikogenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...