Skocz do zawartości

podejrzane ducati


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i koleś to krętacz ale może i nie. Ja kiedyś przytarmosiłem astrę na 4 kołach bez prawa rejestracji w niemczech :) strachu było co niemiara ale dałem radę. Przed granicą wynająłem lawete żeby mnie przetransportowali na druga stronę. Szczęśliwie dojechałem do domku ale kombinacja nie popłaciła. Zostawiłem auto u mechanika zeby poprawił cokolwiek w moim nabytku przed sprzedażą. Po tygodniu przyjechałem po auto okazało się że wszystko zabezpieczone przez policję bo mechanik za jakieś występy od 3 dni na długich wakacjach. Auto później mi wydali ale papiery zaginęły. Próbowałem załatwić jakieś wtórniki w niemczech przez siostrę która tam mieszka ale koniec z końcem odpuściłem za dużo zachodu auto poszło za 1200 złotych na skup złomu - a takie ładne było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno rozkompletowany. Bardzo powaznie uszkodzona rama w okolicy główki. Silnik niby pracuje, ale leżacy cylinder z typowym dżwiękiem "klepiącego" tłoka płaszczem w gładź cylindra.

Nawet w kategoriach pozyskiwania z niego części trudno o cos sprawnego tam.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno rozkompletowany. Bardzo powaznie uszkodzona rama w okolicy główki. Silnik niby pracuje, ale leżacy cylinder z typowym dżwiękiem "klepiącego" tłoka płaszczem w gładź cylindra.

Nawet w kategoriach pozyskiwania z niego części trudno o cos sprawnego tam.

Pewnie za tysiaka by opłacało, nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...