Skocz do zawartości

plecaczek warszawa


Basiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyczuwam prowokacje .. uważajcie !! ... nie takie rzeczy w tym kraju się zdarzały i Barbara okaże się wąsatym policjantem z sonometr ...

 

 

Pozdrawiam Antek Macierewicz ;)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapoznać się z ofertą użytkownika YUBY, bardzo miły i dostajny młodzieniec, który jednocześnie potrafi przekazać sporo cennych rad swojemu plecaczkowi. Bystry, silny, instruktor w szkole nauki jazdy. Jazda jako ekwipunek z nim to czysta poezja!

 

Tak reklamujesz jak bys sam <yubemu plecakowal :icon_mrgreen:

 

W sumie tak;) ale weekend tylko wieczorem bo mam seminarium.

 

Chcialem juz cos napisac ale koledzy uprzedzili.

 

Basia, wierz lub nie ale bez foty to naprawde nie przejdzie.

 

Raz sie w ciemno umowilem i doznalem szoku kulturowego an cale zycie. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Jaka kobieta taki motocykl, w tym wypadku Fazer w czoperze musi wystarczyć.

 

Organizuj Hoss Boss'a :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. czy to znaczy, że nie mam co liczyć na przejażdżkę? W sumie to nie wiem o co chodzi... Jest tu ktoś mniej zakręcony?

Ja jestem pierd**niety :rolleyes: Może być? Tylko że teraz mam crossówke, ale mogli byśmy pobuszować po jakiejś dżungli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Basiu jak chcesz to umiesz, za sandałki masz u mnie plusik.

I teraz powinniśmy się zachować honorowo, i ja się zachowam. Jeżeli wytrzymasz to na koniec tygodnia, ewentualnie sobota możemy polatać.

 

Nie bądź taki hop do przodu, przecież może mieć zaniedbane pięty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...