Skocz do zawartości

Yamaha Fazer 600 - rozrząd, napęd, regulacja gaźników


franco4212
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ostatnio byłem u znachora i ten powiedział mi, że mam do roboty rozrząd, napęd i regulacja gaźników. I mam pare pytań odnośnie tego:

 

1. Jak mowa o rozrządzie, to co poza łańcuszkiem trzeba kupić?

2. Czy trzeba to odrazu wszystko robic? Czy można np. zrobić napęd i rozrząd, a z regulacją gaźników poczekać.( do następnej wypłaty ;p)Bo jeżeli ma go dwa razy rozbierać to nie ma sensu.

3 Wymiana napędu (robocizna) będzie kosztować 100zł, regulacja gaźników 200 zł, rozrząd koło 200 zł. To dużo ?

 

Dodam, że łańcuszek i napęd będą DIDA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ostatnio byłem u znachora i ten powiedział mi, że mam do roboty rozrząd, napęd i regulacja gaźników. I mam pare pytań odnośnie tego:

 

1. Jak mowa o rozrządzie, to co poza łańcuszkiem trzeba kupić?

2. Czy trzeba to odrazu wszystko robic? Czy można np. zrobić napęd i rozrząd, a z regulacją gaźników poczekać.( do następnej wypłaty ;p)Bo jeżeli ma go dwa razy rozbierać to nie ma sensu.

3 Wymiana napędu (robocizna) będzie kosztować 100zł, regulacja gaźników 200 zł, rozrząd koło 200 zł. To dużo ?

 

Dodam, że łańcuszek i napęd będą DIDA.

Jak robota będzie wykonana solidnie to ceny całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest super - chodzi jak w zegarku. Jest faktycznie w zasadzie nowy. Ale, żeby nie było tak różowo - jest jakiś problem ze skrzynią. Wchodzi tylko jedynka i luz. Facet, który sprzedał mi silnik zgodził się na zdjęcie dekla i sprawdzenie, o co kaman. Mechanik ma nadzieję, że to tylko zmieniacz (przerzutnik) - to byłby drobiazg. Gorzej, jeśli uszkodzony jest któryś z wodzików.

Pewnie i tak silnik zostawię, ze skrzynią się zobaczy.

Mechanik-sprawca na razie niby "bierze to na klatę", ale się zobaczy (na razie to ja wyskakuję z kasy).

No i problem najważniejszy - nie mam swojego motocykla na CSS, co oznacza, że muszę tam wypożyczyć (GSXR-a).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...