Skocz do zawartości

Akcesoria, ubrania etc. z Anglii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki.

 

Niebawem siostra wyjeżdża do Anglii i chcę ją po trochu wykorzystać. W okresie zimowym zamierzam skompletować strój ( nie wiem jeszcze czy będzie to tekstylia czy skóra ) Ogólnie słyszałem, że ubrania w Anglii są sporo tańsze, a konkretnie przecena z zeszłych sezonów. Mowa oczywiście o nowych rzeczach. Znacie może jakieś sklepy internetowe w których robią duże przeceny bądź ogólnie można strój zakupić taniej niż w Polsce ?

 

Wiem, że takie oszczędzanie może się Wam wydawać śmieszne, ale aktualnie studiuję i liczy się każda złotówka :) A jak jeszcze jest możliwość, by z zagranicy wysłać jakieś rzeczy to czemu z tego nie skorzystać ?

 

Oczywiście jakby ktoś również chciał coś zakupić to nie widzę problemu, z wszystkim można się dogadać :)

 

Dziękować i szerokości życzę ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu bez mierzenia... Przecież może robić research w necie, znaleźć promocję produktu, który dostępny jest również w Polsce. Przymierzyć na miejscu w Polsce i zlecić zamówienie odpowiedniego rozmiaru siostrze. Jest to problematyczne, ale czasem można z 500 zeta zaoszczędzić.

Sam teraz zamówiłem w necie, w Niemczech kurtkę na mega promocji, jak będzie zła to zwrócę, bo mam do tego prawo do 14 dni (a będę jeszcze w Niemcowni przez miesiąc), co niestety jest problematyczne w przypadku iDominika.

Co się dot. sklepów internetowych: hełmofony z UK są dostępne tu http://www.helmetcity.co.uk/ , ale w tym przypadku mierz koniecznie przed zakupem! Zapisz dokładnie model jaki mierzyłeś (np. Shark ma S900 i S900c, gdzie C robi różnicę w modelu!)

 

Zakupy w PL: InterMotors lubi robić promocję w okresie wrzesień-październik. Też są dobre przeceny, ja skorzystałem z nich na zakupie kasku.

Edytowane przez derbixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co kupisz ciuchy bez mierzenia ? Jakbyś chcial brac coś z najwyższej półki to ma to sens, ale przy tanich ciuchach to g*wno zaoszczedzisz.

 

Mówiąc zaoszczędzić nie miałem na myśli brać ciuchy warte 200 zł. Na zdrowiu mi zależy ...

 

Interesuje mnie kurtka m.in. ModekiCool Black. W polsce stoi ona za 1600 złotych, a jeśli mogę ją zakupić w Angli za 1200 czy taniej to dlaczego mam nie brać ? Zaoszczędzoną kasę wlałbym do baku najchętniej

 

ps. Coś taki nerwowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looknij jeszcze do sklepu internetowego sputnik-team.pl. Prowadzą sprzedaż ciuchów niemieckiej firmy Buese, w naprawdę dobrych cenach. Rozwiązania, materiały bardzo podobne do Modeki właśnie.

UK-owy portal motocyklowy: http://www.motorcyclenews.com/, może tam jakąś bazę sklepów internetowych mają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc zaoszczędzić nie miałem na myśli brać ciuchy warte 200 zł. Na zdrowiu mi zależy ...

 

Interesuje mnie kurtka m.in. ModekiCool Black. W polsce stoi ona za 1600 złotych, a jeśli mogę ją zakupić w Angli za 1200 czy taniej to dlaczego mam nie brać ? Zaoszczędzoną kasę wlałbym do baku najchętniej

 

ps. Coś taki nerwowy ?

 

 

a jak z gwarancją? Uwzględnią Ci w PL ? Ja do modeki jestem mocno zrażony, przy kurtce za 1,6k to jak pisalem ma już jakiś sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z gwarancją? Uwzględnią Ci w PL ? Ja do modeki jestem mocno zrażony, przy kurtce za 1,6k to jak pisalem ma już jakiś sens.

 

Jeżeli zgłaszałbym bezpośrednio do importera to nie powinno być z tym raczej problemów, odzież i tak będzie słana do siedziby. Przed chwilą posłałem @, zobaczymy co jutro odpiszą.

 

Co Cię do Modeki zraziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK Hein Gericke aktualnie oglosilo upadlosc, takze w sklepach wyprzedaze, jak na razie szalu nie ma, bo jakies 10 20 %, trzeba bedzie jeszcze troche poczekac i moze faktycznie za dobre pieniadze bedzie mozna cos wybrac...

 

http://www.hein-gericke.co.uk/

Edytowane przez g.zielin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK Hein Gericke aktualnie oglosilo upadlosc, takze w sklepach wyprzedaze, jak na razie szalu nie ma, bo jakies 10 20 %, trzeba bedzie jeszcze troche poczekac i moze faktycznie za dobre pieniadze bedzie mozna cos wybrac...

 

http://www.hein-gericke.co.uk/

Może będzie tak samo jak z Polo Motorrad? Ogłosili upadłość, zmienił się właściciel, nazwa firmy, a wszystko hula dalej, bez przerwy? Jeśli nie to ciekawe czy będzie się im bardziej opłacało w UK sprzedać po dobrej promocji czy porozsyłać towar z powrotem do Niemiec czy innych krajów mających HG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaja kogos kto przejalby interes, moze kogos znajda, a tym czasem, wyprzedaz trwa, oby jak najdluzej i jak nawiecej zeszli z ceny... W UK maja 49 sklepow, szkoda by tego bylo, chociaz ja ogolnie to i tak wole http://www.infinitymotorcycles.com/ ale zycze im jak najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz kupić. Można zrobić przymiarkę u nas i kupić w Anglii.

Na kasku zaoszczędziłem ok 40% w porównaniu z Polskimi "promocjami".

Tyle że brałem kask który w PL kosztował ponad 3 koła.

 

Co prawda trzeba poszukać i kupić w odpowiednim terminie. W ghostbikes UK mają CZASEM bardzo dobre oferty ale wszystko rozchodzi się na pniu więc trzeba monitorować okres zimowy.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapytać można również w firmie Tarbor w Lublinie.... swojego czasu zlikwidowali sklep w Warszawie i sprzedawali po okazyjnych cenach różne rzeczy...z tego co pamietam mieli równiez coś z Modeki

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...