Skocz do zawartości

Honda CBR 600 -problem z rozruchem


ital4x4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam klopot z moja CBR-ka rok produkcji 1995 gdy kupowalem motocykl odpalil bez problemu ,byla jazda probna wszystko ok ,po miesiacu postoju nie chce odpalic ,strzela w tlumik . Moze ktos podpowie od czego zaczac szukac usterki . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strzela z tłumika najprawdopodobniej znaczy ze paliwo spala się nie tam gdzie powinno czyli po prostu mógł się zalać mógłbyś sprawdzić świece oraz wyczyścić i zsynchronizować gaźniki myślę ze powinno pomóc

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem tak, że pompka za mało paliwa pompowała. Po rozebraniu i wyczyszczeniu gaźników, nie zalało ich do pełna benzyną i nie chciał palić. Przed rozebraniem gaźników też nie palił pewnie z tego samego powodu. Pomogło kilkunastokrotne przekręcanie kluczyka (pompka podczas przekręcania stacyjki dawkowała określoną ilość benzyny, trzeba było tak aż zapełni i przestanie pompować).

Podładuj aku. Po zimie też mi nie chce palić ale przekręce kilka razy, poczekam chwile, podładuje aku i po wsadzeniu pali od razu.

Mówie o F4

Edytowane przez tostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiece wyczyscilem i dalej nic :sad:

 

Wymien te swiece ! A czasami nie bawiles sie w ten sposb ze odpalas..pochodzil chwile i gasiles ? bo jezeli tak to na bank zalatwiles swieczki ja mialem to samo . Jezli silnik pracowal poprawnie i nagle sie spier.... :) to stawiam na swieczki ( ile odpalales go w miedzy czasie na tzw chwilke???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to wypadało by spr. czy czemu nie pali :)

czy nie ma paliwa

czy świece zalane

czy aku słabe

strzela w tłumik kiedy i w jakim momencie, jeżeli strzela tzn że na chwile odpali tak?

paliwo jest

swiece byly zalane ( teraz wymienie na nowe)

aku naladowane na full

strzela z tlumika przy dluzszym kreceniu ale nie odpala

Na nastepny tydzien kupie nowe swiece i ponowie probe, dam znac jak poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...