Skocz do zawartości

kluczyk z alarmem zbliżeniowym Road King


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, ratujcie! :biggrin:

 

W weekend wybrałem się na balety do Mikołajek motocyklem. Pech chciał, iż kluczyki zostawiłem w bliżej nie znanym mi miejscu.

Problem w tym, że był to jedyny komplet jaki posiadałem.

Jaki jest sposób aby odpalic sprzęta?

Jest tam oddzielny moduł alarmu, tak jak w autach? Czy wystarczy go wywalic i będzie ok?

Bo juz słyszałem rózne opnie.....

 

 

HELP!!! :banghead:

 

PS. Moto cały czas stoi na hotelowym parkingu :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorobienie kulczyka i pilota powinieneś wykonać wcześniej,gdy miałeś jeszcze oryginał.Teraz będziesz musiał poczekać aż serwis sprowadzi oryginał.A tanio nie będzie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jako ostatnią deskę ratunku możesz jeszcze spróbować wbić 'Defaultowy' (domyślny) PIN. Jest nadzieja że będzie działał jeśli nikt wcześniej go nie zmienił na własny. Powinieneś go znaleźć w manualu, ewentualnie popytaj innych ujeżdżaczy Króla Dróg ;-)

 

Z tego co widziałem na innych forach, jeśli nie masz oryginalnego manuala, możesz spróbować 5 ostatnich cyfr VIN albo 11111 albo 12345 itp.

Kontakt z poprzednim właścicielem też może być wskazany.

 

Powodzenia

Edytowane przez punkcik5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jako ostatnią deskę ratunku możesz jeszcze spróbować wbić 'Defaultowy' (domyślny) PIN. Jest nadzieja że będzie działał jeśli nikt wcześniej go nie zmienił na własny. Powinieneś go znaleźć w manualu, ewentualnie popytaj innych ujeżdżaczy Króla Dróg ;-)

 

Z tego co widziałem na innych forach, jeśli nie masz oryginalnego manuala, możesz spróbować 5 ostatnich cyfr VIN albo 11111 albo 12345 itp.

Kontakt z poprzednim właścicielem też może być wskazany.

 

Powodzenia

 

 

 

Dzięki serdeczne. poprzedni własciciel nie zna PIN.

 

 

Powiedzcie mi jeszcze w jaki sposób wbic PIN. Wiem tylko, że kierunkami, tak? Ale jak? :biggrin:

 

Dorobienie kulczyka i pilota powinieneś wykonać wcześniej,gdy miałeś jeszcze oryginał.Teraz będziesz musiał poczekać aż serwis sprowadzi oryginał.A tanio nie będzie.

 

 

 

Mądry polak po szkodzie.

Wiem, że tanio nie będzie.

Orientuje się ktoś ile mam przygotowac? Tylko proszę nie straszyc.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystkim malkontentom powiem tak:

 

 

- straszyliscie, straszyliscie i dupa! Na nic Wasze starania. Dzisiaj rano (dokladnie 15 min temu) po wczorajszej sporej dawce Jacka Daniels'a, mój wzrok nieoczekiwanie uniósł się ku niebiosom, a dokładnie ku górze szafki kuchennej. I co zobaczyłem?????????? KLUCZYKI!!!! :biggrin:

Kto je tam połozył???? KOBIETA!!! Nie wiem czy jeszcze moja Kobieta, aczkolwiek jeszcze pałęta się pod moim dachem......

 

 

Nie wiem jak Wam, ale mi przypomina to przypowieśc biblijną o Adamie i Ewie, a dokładnie o owym jabłku.

 

Co radziecie? Wygonic z domu? Pobic( kobiet nie biję)? Czy inną karę??

Czekam na propozycję i wasze cenne rady :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystkim malkontentom powiem tak:

 

 

- straszyliscie, straszyliscie i dupa! Na nic Wasze starania. Dzisiaj rano (dokladnie 15 min temu) po wczorajszej sporej dawce Jacka Daniels'a, mój wzrok nieoczekiwanie uniósł się ku niebiosom, a dokładnie ku górze szafki kuchennej. I co zobaczyłem?????????? KLUCZYKI!!!! :biggrin:

Kto je tam połozył???? KOBIETA!!! Nie wiem czy jeszcze moja Kobieta, aczkolwiek jeszcze pałęta się pod moim dachem......

 

 

Nie wiem jak Wam, ale mi przypomina to przypowieśc biblijną o Adamie i Ewie, a dokładnie o owym jabłku.

 

Co radziecie? Wygonic z domu? Pobic( kobiet nie biję)? Czy inną karę??

Czekam na propozycję i wasze cenne rady :biggrin:

 

gdybys napil sie naszej czystej,a nie tego danielsa,to moze by w ogole tego problemu nie bylo?

 

;)

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak przed i po szkodzie głupi... :icon_razz:

Nic nie wspomniałeś, że teraz pedałujesz dorobić drugi kluczyk.

I dziękuj kobiecie bo JD mógł Cię tak sponiewierać, żebyś kluczyka już nie znalazł. :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...