Skocz do zawartości

Motocykl za ~7,5tyś


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, dla mnie wygląda jak totalny ulep. W tej cenie moim zdaniem nie znajdziesz dobrego motocykla. Znajomy sprzedaje ZX6R z 2000 roku (albo z 2001, nie pamiętam) srebrno-czarna za 10k. Można z nim negocjować - pościąga dodatki i może da się urwać. Ja bym na Twoim miejscu w tym budżecie poszukał jakiejś fajnej ZX6R przed liftem, albo ZZR. Fajne są jeszcze ZX7R - mnie się bardzo podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie oryginalne ? no i ten przebieg :-S

 

To nie jest oryginalne malowanie. Za taką kasę możesz mieć wychuchaną CBR 600 F3, która będzie jeździć bezawaryjnie przez długie lata, a i na gumę można postawić bez obawy o ramę.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zx7r przeglądam codziennie, niczego blisko mnie nie ma. f3ke wczoraj oglądałem i chyba nie mam dużego wyboru ;-)

 

no najbliżej

allegro.pl/kawasaki-zx7r-750-ninja-zx-7-r-igla-1999-klodzko-i2513828195.html

 

ale jak widzę, sprowadzona z ... ;-)

Edytowane przez pepekvt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem szukać po powrocie (niedziela) ale Szukam codziennie i codziennie same miny :-S albo sprzedany

 

teraz patrze

allegro.pl/motor-suzuki-gsx-r600-i2514739239.html

;-) jakiś znawca srada poszukiwany ;-)

Edytowane przez pepekvt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz patrze

allegro.pl/motor-suzuki-gsx-r600-i2514739239.html

;-) jakiś znawca srada poszukiwany ;-)

 

Tutaj tylko zadupek jest z 98 roku, chociaż jest też dodatkowy fragment domalowany na niebiesko. Natomiast boczki czacha i zbiornik są z 2000 roku.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć patrząc na same zdjęcia. Przygody na pewno jakieś były ale na ile poważne to nie wiadomo. Dużo daje sama rozmowa telefoniczna. Jak gość będzie ściemniał i udawał że on nic nie wie to bym sobie odpuścił. No chyba że masz blisko.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już to do mnie doszło ;-) może srad albo f3, wrócę będę szukał i pytał jeszcze trochę ;-) dziękuję bardzo ;-)

 

no już to do mnie doszło ;-) może srad albo f3, wrócę będę szukał i pytał jeszcze trochę ;-) dziękuję bardzo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

do kawasaki powinni gratis dodawac spawarke alu do ramy :D koles chyba 6 razy spawal juz rame i dalej peka w nowych miejscach :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...