Skocz do zawartości

zx6r przerywa pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wszystko ładnie pięknie było a teraz kawa przerywa. Zrobiłem regulacje zaworów, czyszczenie i synchro gaźników, wymienione swiece. Wszystko było ok przez jakies 500 km a dzisiaj moto zaczął przerywać.. głownie na 4,5 i 6 biegu, do 3 chodzi rewelacyjnie a potem przerywa, nie ma mocy. Na biegu jałowym wkręca sie do odciny bezproblemu za kazdym razem. Sprzęgło raczej odpada poniewaz na biegu nie wkreca na obroty tylko przerywa i maks jaki moge tak wyciągnąc to 200 szarpane. Licze, ze ktos mi pomoze..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wyłącznik stopki, jak masz to i klamki sprzęgła na początek. Jak to nie pomoże to wypada wyczyścić wszystkie masy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, dzisiaj wieczorem oblukam to a jutro napisze czy są efekty.

 

Sprawdź wyłącznik stopki, jak masz to i klamki sprzęgła na początek. Jak to nie pomoże to wypada wyczyścić wszystkie masy.

 

czujnik stopy owszem ale klamki sprzęgła? gdzie on moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, dzisiaj wieczorem oblukam to a jutro napisze czy są efekty.

 

 

 

czujnik stopy owszem ale klamki sprzęgła? gdzie on moze byc?

Napisałem przecież "jeśli masz". ;)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak:

 

Wyłącznik czujnika stopki chyba jest okey, za kazdym razem jak wbijam bieg (przy rozłozonej stopce) i lekko puszczam sprzęgło gasnie.

A co do odpowietrzania baku to po prostu dmuchałem w ten odpowietrznik i jest ok, niestety nie mogłem sprawdzic podczas jazdy otwierając wlew poniewaz akurat podczas próby nie przerywał (nie wiem czy wczesniej dodałem ale nie zawsze mi przerywa - jak go naleci).

 

Jesli chodzi o mase to w moto 4t jestem kompletnie zielony i nawet nie wiem od czego zacząc czyscic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka wszędzie jest ta sama i masa jest masą tylko przewodów jest mniej lub więcej. Zwykle masa jest czarna a czasami brązowa.

 

dzięki za uswiadomienie:D

 

 

Spróbuj nakleić pasek taśmy aby przysłonić trochę wlot powietrza od strony czachy . Kumpel miał te same objawy i okazało się że dostawał za dużo powietrza

 

taki troche paradoks ale spróbuje..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wyczysciłem kazdy przewód stykający do ramy i nic..

 

Monter, mogłbyś wyjaśnic co miałes na mysli co do stopki? W sensie jak ją sprawdzic, byłby wdzięczny.

 

Co do nadmiaru powietrza jeszcze nie próbowałem poniewaz gdy mi przerywał nie miałem nic zeby zasłonic wlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korek od baku, bo z tego co napisałeś wcześniej nic konkretnego nie wynikło. Pojedź tak czy siak z otwartym, jeśli w ogóle coś się zmieni to już będzie coś. A dolot doładowania zatkaj nawet szmatą czy innym dowolnym kawałkiem materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj była lekka próba i szedł jak głupi nie było problemow, ale jutro wybieram sie na dłuzsza trase i pewnie bedzie przerywał. To wtedy wypróbuje korek i wlot powietrza.

 

 

Masz tam jakiś filtr paliwa? Jeśli tak to go sprawdź, możesz też zmierzyć ciśnienie paliwska

 

filtr jest okey:) czym\jak zmierzyc cisnienie paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj była lekka próba i szedł jak głupi nie było problemow, ale jutro wybieram sie na dłuzsza trase i pewnie bedzie przerywał. To wtedy wypróbuje korek i wlot powietrza.

 

 

 

 

filtr jest okey:) czym\jak zmierzyc cisnienie paliwa?

 

Całą operację sprawdzania wartości ciśnienia paliwa u układzie zasilania masz bardzo dokładnie opisaną w manualu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...