Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zgłaszam się dziś, robię tak, że wysyłam zgłoszenie na jeden dzień (20.08) i płacę 490, a na miejscu albo telefonicznie będę kombinował, żeby ten jeden dzień podzielić na dwie połówki. Zgłaszam się do grupy A.

 

Jak u Was, wysyłacie też dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie wysłałem, tyle, że na pełne dwa dni. Teraz tylko motocykl poskładać, olej wymienić i wio ;-) BTW orientujecie się, czy oni tam na miejscu sprzedają opony w jakichś normalnych cenach, czy nieopłacalnych?

Edytowane przez MarcMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też opłaciłem, prognozy obiecujące, jutro powysyłam wszystko bo jeszcze nie mam potwierdzenia z banku. Zgłoszę się do A, mam nadzieję, że jutro się dodzwonię do automobilklubu i się umówię z tymi sesjami.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marc, sprzedawali ostatnio, nie było z tym żadnego problemu. Ja też muszę zmienić, więc planuję temat załatwić w poniedziałek rano i zacząć jeździć od piątej sesji do wieczora :)

 

Jak chcesz mogę Ci awaryjnie wziąć Dunlopa Qualifiera 190, kurzy się w garażu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jeżdżę, bo podobno łańcuch rdzewieje, a koszt nowego - niebagatelny!

 

A poważnie to nie miałem okazji, ale chyba bez opon deszczowych lepiej nie próbować i nie pałować. Miałem wątpliwą przyjemność ciąć samochodem na slicku po fragmentach mokrego asfaltu i przybyło mi siwych włosów od tego czasu ;) Z drugiej strony opony typu "pół slick" (czyli miękka mieszanka z bieżnikiem, który jakoś tam odprowadzał wodę) dawały radę zaskakująco dobrze, więc może na motocyklu jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przyszły sezon ogarniam drugi komplet felg, a na nich WET'y. Chętnie bym spróbował na mokrym, a jeszcze nie było okazji.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcąc nie chąc w poniedziałek pojawię się na speed day'u :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma klocki hamulcowe pasujące do F4i (to takie, które pasują też do 600RR z lat ~2003), to bardzo chętnie przyjmę je już w niedzielę w Poznaniu. Jeżeli ktoś jedzie i ma takie klocki, to 600 234 643 do mnie, odkupię i dorzucę browary. Podczas przygotowywania motocykla zauważyłem, że te które mam, starczą tak na dzień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...