Skocz do zawartości

(?) Przepisy obowiązujące motocyklistów.


vrx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem to cudo z Hameryki, od razu zamontowałem i czekam na pogodę coby to wypróbować. Na wygląd to żadne cudo. Zwykły kawałek magnesy, tylko bardz silny. Przy montażu mimo zachowania ostrożności solidnie pocięło mi palce. Ciekawe jak to zdemontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszyscy lecicie tą samą teorię, bo na 24 pytania z egzaminu teoretycznego 18 sztuk pochodzi z działu ogólnego (pojawiają się w każdej kategorii PJ), a tylko 6 jest pytań stricte z kat. A. Myślę, że dostaniesz ze szkoły jakieś materiały dotyczące "działu motocyklowego", a jak nie, to ściągnij sobie testy na komputer, obleć wszystkie pytania, a o niejasności popytaj wujka Google, który z pewnością odpowie wyczerpująco. Albo zmień szkołę...

 

I tu chyba lezy pies pogrzebany, ze PL prawodawstwo nie prezwiduje szkolen innych niz kat B.

 

No moize poza baza pytan tyczacej sie testow, niestety nie wykladow

 

anyway nigdzie niema przepisow ruchu dla motocyklistow.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszyscy lecicie tą samą teorię, bo na 24 pytania z egzaminu teoretycznego 18 sztuk pochodzi z działu ogólnego (pojawiają się w każdej kategorii PJ), a tylko 6 jest pytań stricte z kat. A

 

I to jest powód, żeby robić kategorie A i B razem. Wysiłek nie jest 100% + 100% = 200% ale jakieś 125%

Oczywista oczywistość ale nieraz czytam, że ludzie robią osobno kategorie. Czasem finanse moga być ograniczeniem szczególnie dla młodej osoby ale kucia jest niewiele więcej przy dwóch kategoriach. Sory to taka uwaga na marginesie.

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! kolejna bzdura - pewnie wymyślona przez unijnych darmozjadów:

http://moto.onet.pl/1666624,1,kierunkowskazy-takze-na-kasku,artykul.html?node=41837

najlepiej jak by te linki do mocowania oświetlenia były stalowe - w razie wypadku akurat obetną głowę i będzie kilka organów do przeszczepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...