Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 900R


Tomb750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem z silnikiem. Nie pali 2 i 4 cylinder. Świece nowe, przewody WN też. Iskra jest na wszystkich świecach. Cewki i moduł przełożone z innej GPZ900r i co ciekawe w tamtej moje cewki i moduł działają bez zarzutu. Zawory ustawione. Ciśnienie w cylindrach prawie jednakowe i w normie a nawet w jednym nie działającym większe. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co sprawdzić? Proszę o jakieś rady bo już nie wiem o co chodzi. Pozdrawiam.

Edytowane przez Tomb750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impulsatory powinny byc pod deklem alternatora . Serwisówka w rękę i określić które kolory kabli wychodzących spod dekla to impulsatory , wez omomierz i zmierz rezystancję każdego z osobna. Impulsatory kończą się także w kostce modułu , może tak będzie prościej zmierzyć .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do impulsatorów, to sprawa wygląda tak że jeden jest od cylindrów pierwszego i czwartego, drugi od 2-go i 3-go. Gdyby był zepsute to chyba nie dawałby na te właśnie dwa cylindry? A u mnie nie palą 2-gi i 4-ty. Może ktoś napisze na co zwrócić uwagę w gażnikach (podciśnieniowe KEIHIN), Jeśli nie dają paliwa to dlaczego? Poziom paliwa i dysze OK.

Edytowane przez Tomb750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do impulsatorów, to sprawa wygląda tak że jeden jest od cylindrów pierwszego i czwartego, drugi od 2-go i 3-go. Gdyby był zepsute to chyba nie dawałby na te właśnie dwa cylindry? A u mnie nie palą 2-gi i 4-ty. Może ktoś napisze na co zwrócić uwagę w gażnikach (podciśnieniowe KEIHIN), Jeśli nie dają paliwa to dlaczego? Poziom paliwa i dysze OK.

 

Bo wypada je porządnie wyczyścić i wszystko wróci do normy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...