Skocz do zawartości

Cieknie olej SUZUKI GSXR 1000 K4


Kubson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

on pyta o ten kapsel, a pod nim jest płaszcz wodny a nie olej, więc co Ci cieknie?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuśc płyn chłodniczy , odkręć kapsel , wymien o-ring i po zabawie .

ewentulanie leci po kapslu z otworu nad kapslem czyli spod uszczelki otworu fajki .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry uznjamy ten post z wczoraj za niebyły, wydawało mi się że cieknie olej z pod tego kapsla zaznaczonego na zdjęciu, ale faktycznie tam jest płaszcz wodny...

po jeszcze głębszym sprawdzeniu teraz wiem że na 100% olej cieknie z pod pokrywy zaworów, tak to cieknie i spływa że zanim do tego doszedłem obstawiałem 100 innych rzeczy..

teraz pytanie, jakieś szczególne rady co do wymiany uszczelki spod klawiatury? Sama uszczelka czy użyć też sylikon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dokładnie obejrzyj starą uszczelkę. Jeśli nie ma uszkodzeń mechanicznych to możesz ją z powrotem założyć. Tylko najważniejsze to dobrze odtłuścić wszystko. A silikon powinno się dać tylko na te półksiężyce po bokach.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A takie pytanie do Was? Czym odtłuszczać uszczelke? Benzyna ekstrakcyjna? Brake cleaner'em? Czy czymś innym, zeby nie uszkodzić jej?

 

Dodatkowo pytanie, jest pokrywa zaworów i dookoła niej uszczelka to ok, ale wewnatrz są jeszcze uszczelki okrągłe, część wokół śrub mocujących pokrywe a reszta od... nie wiem co to , dopalanie spalin, jakas odma? Nie mam pojecia...

Cokolwiek by to nie było to gdzie dostać te uszczelki i jak sie nazywają żeby zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyną ekstrakcyjną się odtłuszcza najlepiej.

te małe uszczelki zamówisz w ASO, nie będą cholernie drogie by szukać zamienników. Możesz to nazwać uszczelka kanału dopalania spalin w głowicy.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...