Skocz do zawartości

Wygodny i nowoczesny motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

zależy jakimi trasami latasz, jeśli autostrady to raczej odpada, i zależy też w jakiej kategori wagowej startuje twój plecak - bo jak widać tylne siedzenie jest malutkie. zajrzyj do tematu o mt-01, chłopaki montują tam różne szyby kufry itp popytaj tam

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak z kategorii 165-175cm do 55kg wagi inne nie wchodzą w grę :-) Autostrady tylko od czasu do czasu jak lecę na Kraków 50km autostrady, staram się je omijać jak jadę na zachód. Trasy czyli raczej malownicze drogi z przelotówkami rzadko przekraczającymi 150km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zmotocykli które tu wymieniono najładnieszy jest moim zdaniem: BMW R1200R. Jak bym miał taką kasę do wydania na motor to pewnie kupiłbym

Honde VFR800X Crossrunner. A najpewniej to kupiłbym jakiś motor używany marki honda do max 12.000zł a resztę kasy zostawił na inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kolego, ciężko aby na czymkolwiek stanęło tak poprzez analizy internetowe. Po prostu dorzucam ją do kandydatów, którymi muszę się przejechać. Nie jestem w stanie podjąć ostatecznej decyzji bez 2-3 dni intensywnych jazd testowych interesującymi mnie modelami. Bardzo mi pomogliście za co dziękuję, szczególnie przybliżając ofertę BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co Ci lokomotywy jak BWM 1300 ? przecież na tym idzie się zanudzić... na takie trasy tylko V 2 :D

 

Wiesz co jest najsmieszniejsze, ze ta lokomotywa objezdzasz w Alpach i innych gorach wszystko co jezdzi, pytanie tylko czy potrafisz.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

Porownujesz dzien do nocy MT jest w porownaniu do Buell'a to rewelacja.

 

 

 

Giemek, ja Cie prosze, mial byc wygodny i komfortowy. Ta VFR'a to najbardziej niewygodny i komfortowy motocykl na jakim mialem nieprzyjemnosc jechac, no moze poza 650 Supermoto BMW

 

:crossy:

 

 

To tez nie jest motocykl do ludzi powyzej 170cm wzrostu.

tez tym smigalem i musze powiedziec bla bla bla , ale odejscie ma zaj.....e. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu, że jest po prostu nudne :)

 

No co Ty :wacko:

Ja bym wziął w ciemno. Nudne bo wszystko correkt.

Ciekawe moto to np. rusek, nigdy nie wiesz czy wrócisz nim do domu na wyznaczoną porę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez nie jest motocykl do ludzi powyzej 170cm wzrostu.

tez tym smigalem i musze powiedziec bla bla bla , ale odejscie ma zaj.....e. :)

 

Gienek, mj kumpel o wzroscie 165 cm i smiga K 1200 GT - Hamburg - Praga ( Czeska )

 

co nie zmienia faktu, że jest po prostu nudne :)

 

Rwierdze, ze nudne to jest wszystko oprucz K 1X00 S,R, Sport

 

Moze umotywuj dlaczego sa nudne.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zapisz się na jazdę testową zanim wydasz opinię ;)

 

Kliknij w picase na " niektore z testowanych motocykli " i 95 % bylo nudnych

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...