Jump to content
Guzik

Arrinera

Recommended Posts

Na temat tego cuda polskiej motoryzacji widziałam też taki filmik:

No nic, wyciągam popcorn i czekam na rozwój wypadków :)

Kurde ten prezes to jakiś żal jest. Nie rozumie o co go koleś pyta, jakby to był jakiś podstawiony student co się źle swojej roli nauczył a prawdziwy prezes ma inne spotkanie. Jego odpowiedzi słuchać się nie da. Do końca nie dotrwałem. Ale auto bardzo fajne, szkoda że nie za wiele szczegółów można było usłyszeć. W 100% ten samochód polski nie jest, ale dobrze że coś się dzieje. No i ta cała Arrinera to zbytnio lambo przypomina. Czekam na moment, aż ktoś skonstruuje i wdroży do produkcji wielkoseryjnej auto na które będzie stać szarego Kowalskiego, bo na Arrinerę może tylko popatrzeć.

ktos kto ogarnia jako tako newconnect, pewnie od okolo roku ma juz wyrobiony poglad na ten temat... :D

General description: aktualnie brak...

Czyl rok temu byla prezentacja a do dzis nie slyszy sie aby cos bylo produkowane. Ma ktos dane ile tych fur juz sprzedali ?

:crossy:

Dość podejrzany ten temat, raczej o takim temacie to by huczało wszędzie w każdej prasie a z tego co kojarzę to dość skromnie...........

13703312764b45157fd8fe5.jpg

Dla zainteresowanych: http://venowatch.blogspot.it/ .Nie mój interes ale myślę, że można informacje z bloga łatwo zweryfikować i wyrobić sobie jakiś pogląd na sprawę.

Właśnie przeglądam tego bloga i jestem dopiero na 2010 roku, a już mi się włos na głowie jeży. Co za cyrk.

ktos kto ogarnia jako tako newconnect, pewnie od okolo roku ma juz wyrobiony poglad na ten temat... :D

;)

Całość wygląda na typową ścieme żeby wyciągnąć pieniądze z giełdy.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

ja nie chce tego nawet komentowac bo zaraz bedzie na mnie skarga do KNFu, ze naganiam na spadki i wplywam na kurs akcji... Hahaaaahhaaa :D

tak naprawde cala ta sprawa to wielka porazka nadzoru. nie po raz pierwszy z reszta... ;)

General description: aktualnie brak...

ten typek rozbraja po całości :D a pozatym sprawa była wyjaśniona już sporo miechów temu także kotlet :P

ten typek rozbraja po całości :D a pozatym sprawa była wyjaśniona już sporo miechów temu także kotlet :P

i co wyjasnili?

No że wał giełdowy, ściema aby podnieść akcje.

to w Top Gear co jezdzilo?