Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopacy, czy któryś z Was jadących po raz pierwszy mógłby wpisać kiviego jako osobę polecającą? Nawet jak już wysłaliście formularz, to zmiany zawsze nanieść można i wysłać jeszcze raz :)

Zaoszczędzoną kasą oczywiście się dzielimy po równo, zawsze to te 40 parę złotych zostanie w kieszeni (lub raczej w baku :) )

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno bo nie wiem czy jechac na golasa czy wziąć torbę.

Wode i coś do jedzenia kupie na miejscu czy torbe na zadupek lepiej brać?

Ja biore chociazby na ciuchy ktrore na trase rano zaloze a pozniej tzreba zdjac. No i inne mnijesze graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rób podchodów tylko wal prostu z mostu, że chcesz czasy znać :P .

 

Biała jest spoko, fajnie że kolejne osoby się przekonały.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie mam gdzieś czasy, za to bardzo mnie interesuje opinia na temat toru i wrażenia z jazdy. Po prostu jestem ciekawy, czy mamy podobne odczucia co do nawierzchni, układu toru, bezpieczeństwa i ogólnie samej imprezki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety przy takiej temperaturze (szczególnie w nocy) to już trzeba uważać, asfalt się nie nagrzewa tak, jak w lecie... Właśnie się zastanawiam, do jakiej temperatury można w miarę bezpiecznie upalać po torze, nawet stosując koce. Dobrze, że się nie poobijałeś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony nawet nie były ciepłe. Głupi niestety musi uczyć się na własnych błędach.

Pod koniec miesiąca urlop więc szanse na ciekawszy wyjazd torowy chyba w nowym sezonie.

Szkody w moto wydają się powierzchowne - dekiel, nóżka od sprzęgła i chyba tylko tyle. Mechanik potwierdzi.

Gorzej z kombi, nie wiem czy do odratowania będzie.

 

W przyszłym roku bez przyczepki, kocy i kompletu crashpadów nie wyjeżdżam.

Zastanawiam się też nad zmianą R6 2004 na gixa600 np 2006-2007 rok.

 

Musze też zmienić nastawienie. Powoli w skupieniu do przodu, a nie na luzie jak na wesołym miasteczku.

 

edit: doszedłem do wniosku, że YUBY jakąś klątwę rzuca. Widziałem go 2 razy i jak go tylko zobacze to zaraz gleba. fuk!!!

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz koców, to pierwsze dwa kółka jedziesz w takim stylu, że dajesz dużo gazu na wyjściach, dużo na heblu, ale małe złożenia. Jak jest lato w pełni, to wystarczy nawet jedno, no ale teraz już asfalt jest zimny. Szkoda.

A tak właściwie, to puścił przód czy tył? Jak to było?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Białej w tym zakręcie z prostej startowej w lewo jak pojedziesz szeroko to jest nierówność, na której rzucało większość motocyklistów, którzy dali więcej gazu. Dałem za dużo gazu, tył puścił i wyprzedził przód. Najprawdopodobniej się przestraszyłem i przyhamowałem jak mnie rzuciło, odciążyłem tył i nie było już co ratować. Tego przyhamowania nie jestem pewien ale chłopak z widowni powiedział, że wydawało mu się że stop się zaświecił. Ja mam cały czas 2 palce na hamulcu i to może jest błąd, bo odruch hamowania mógł zadziałać bez mojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...