Skocz do zawartości

1 Runda Treningów Superbike Biała Podlaska


Matias_zzr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o odzież ochronną, to dla przykładu podam wymagania z Ułęża. Każdy uczestnik był sprawdzany, czy posiadał pełny kombinezon motocyklowy. Kombi musiał byc wyposażony w wszystkie protektory. Ba! sprawdzali na garnkach atesty !

 

A jeśli chodzi o tego klienta ze zdjęcia poniżej, to nie ma w ogóle pytań. W Ułężu szedł jak poparzony. Młody człowiek ma talent do zap***a/ :)

 

525773_277911282304131_100002557858580_571636_418724848_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do wszystkich "specjalistów" z poprzedniej strony-Polecam wam przyjechać,popatrzeć jak wygląda impreza i dopiero komentować...bo to co reprezentowaliscie na poprzednej stronie jest żałosne...zwłascza pisze to do użytkowniczki Piórko która twierdzi,ze jej opinie są konstruktywne heheheh-mało tego sugerujesz się artykułem Łowcy...który nie chu chu nie jest obiektywny-zresztą jak juz to jest stwierdzone w komentarzach pod jego artukułem wykazał się brakiem profesjonalizmu (łącznie z tym,ze pare lat wczesniej sam oferował treningi w modlinie,ale to taka drobnostka)....powiem tak,proponuje nie przywoływać artykułu Łowcy przez osoby które nie mają o tym kompletnego pojęcia....A to,ze ktoś jezdzi w spodniach motto-które są spodniami motocyklowymi(tylko na wierzchu jest jeans) pod spodem kevlar-nie widze nic w tym zlego jezeli ma ochote sie poturlać po winklach w najwolniejszej grupie...no tak zapomniałem ze wiekszosc osob z tego forum schodzi tylko i wyłącznie na kolano i ładuje się 180 w winkiel...to dalej mowi duzo o osobach ktore w ten sposob skomentowalo te imprezy...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...