Skocz do zawartości

Rekrutacja użytkowników do grupy HD


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Kierowniki !!! Jak te forum działa ? Jest tu jakaś brać - stara gwardia ?

Ktoś zarządza (adminy) kontroluje te forum ?

Jeszcze nie polatałem po tematach także nie wiem, ale widzę jakieś nieścisłości :)

Jestem na forum VTX i widzę, że tam wszyscy, łącznie z plecaczkami fajnie się bawią - pomoc, koleżeńskość, wsparcie,, ustawki, zloty itd. Przesiadam się na HD i dlatego też chciałbym Was poznać, prosić o wsparcie.

Może są jakieś inne portale czy fora HD ? Może za szybko pytam nie zapoznawszy się, ale jakby co to mnie poprawcie.

Ciekawy jestem jak tu jest. Znacie się w ogóle z realu z większością ?

Edytowane przez DEJNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Kierowniki !!! Jak te forum działa ? Jest tu jakaś brać - stara gwardia ?

Ktoś zarządza (adminy) kontroluje te forum ?

Jeszcze nie polatałem po tematach także nie wiem, ale widzę jakieś nieścisłości :)

Jestem na forum VTX i widzę, że tam wszyscy, łącznie z plecaczkami fajnie się bawią - pomoc, koleżeńskość, wsparcie,, ustawki, zloty itd. Przesiadam się na HD i dlatego też chciałbym Was poznać, prosić o wsparcie.

Może są jakieś inne portale czy fora HD ? Może za szybko pytam nie zapoznawszy się, ale jakby co to mnie poprawcie.

Ciekawy jestem jak tu jest. Znacie się w ogóle z realu z większością ?

Najbardziej mi się spodobało Twoje ostatnie pytanie,ciekaw jestem odpowiedzi innych bo ja nikogo nie poznałem, świerzynka jestem :)

Member of Harley-Davidson Club Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik miałem na myśli robienie znaczków , naszywek czy koszulek z naszym logo u ludzi, którzy sie tym zajmuja.

\więc żadne insynuacje tylko im większe zamówienie tym można dostać lepszą cenę ot i wsio :)

Tobie zdaje sie chodzi o to zeby serwer zarabiał a nam o fan w realu.

Jak mamy sie poznać na zlotach, coby browar postawić koledze za dobrą radę w rozwiązaniu problemów z motocyklem itd.

Więc nie doszukuj sie podtekstów bo ich u mnie nie ma :) , a jak mnie coś wk..i to napiszę w prost :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik miałem na myśli robienie znaczków , naszywek czy koszulek z naszym logo u ludzi, którzy sie tym zajmuja.

\więc żadne insynuacje tylko im większe zamówienie tym można dostać lepszą cenę ot i wsio :)

Tobie zdaje sie chodzi o to zeby serwer zarabiał a nam o fan w realu.

Jak mamy sie poznać na zlotach, coby browar postawić koledze za dobrą radę w rozwiązaniu problemów z motocyklem itd.

Więc nie doszukuj sie podtekstów bo ich u mnie nie ma :) , a jak mnie coś wk..i to napiszę w prost :))

:flesje: jak już jakaś zapadnie decyzja a może dopiero na Eleven Bike Fest to mogę coś przygotować chyba że już się ktoś tym tematem trudni na forum.

Member of Harley-Davidson Club Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ludzie po prostu myślą, że będzie jak w HOG-u - wykupi się członkostwo na rok i dostanie w pakiecie pin-a i naszywkę? a kiedyś może nawet Life Membera ;)

jednego tylko nie rozumiem, skąd w sezonie taki temat? ja nie mam czasu, żeby porządnie się wyjeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dominik miałem na myśli robienie znaczków , naszywek czy koszulek z naszym logo u ludzi, którzy sie tym zajmuja.

\więc żadne insynuacje tylko im większe zamówienie tym można dostać lepszą cenę ot i wsio :)

Tobie zdaje sie chodzi o to zeby serwer zarabiał a nam o fan w realu.

Jak mamy sie poznać na zlotach, coby browar postawić koledze za dobrą radę w rozwiązaniu problemów z motocyklem itd.

Więc nie doszukuj sie podtekstów bo ich u mnie nie ma :) , a jak mnie coś wk..i to napiszę w prost :))

Aha, OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję,ja jestem związany już z drugim RK,i zrobiłem na nich prawie sto tyś km.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...