Skocz do zawartości

Rekrutacja użytkowników do grupy HD


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rabbit, można i tak i tak...

Ja piszę jak być powinno.

A to oznacza, że winna właśnie tu gdzie jest lista pojawić się informacja o wpłacaniu na podane

konto określonej kwoty za co otrzymuje sie znaczek i tu winna być fota i wszystko jest jasne..

.Załatwianie na naszym forum to jak za komuny... poj... ne.

chyba, że to mają być ukryte ''dochody'' a to było by po niżej mojego postrzegania naszych zasad...

Duże przekręty zaczynają się od małych szwindli do których mam genetyczne obrzydzenie

i nie chcę aby na mnie trenował jakiś następny prezes amber gold-a bo przecież z skądś musiał się wziąć :(

 

Nie chcę nikogo obrażać ale sprawa wygląda kulawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz nikogo obrażać, ale w razie czego zrobisz to już teraz, żeby mieć z głowy? stary, wyluzuj, albo zrób przelew na większą kwotę, to przeskoczysz kolejkę ;)

nie wszystko jest na sprzedaż, jak motór z allegro czy innego salonu. proponuję setkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od urodzenia uważałem, że chodzi o znaczek-naszywkę na koszulkę by łatwiej było się

rozpoznać na zlotach :biggrin:

Nie ma tego złego... Po tym zamieszaniu wszyscy bez dodatkowych próśb - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

odnajdą przy swoim avatarze upragniony znak w/g listy, oczywiście :)

A gdyby jednak coś poszło nie tak to. jak proponuje Jaroslav, można pocieszyć się setką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś wątek o naszywkach grupy HD - naszywki z nickami z FM, ale nie pamiętam, czy było duże zainteresowanie. Sama lista i znaczek przy awatarze to potwierdzenie przynależności do grupy HD na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin

Ja zrobilem rok temu naszywki i jeden kolega z forum sie podjal zrobienia ich ale wyszla zbyt duza i troche to nie bardzo bylo ok. Kolory tez byly kiepskie. Ja mialem w planach aby naszywka byla srednicy 5-6 cm i w rozdzielczoscj "HD" :-). Jak chcesz to Ci wkleje pozniej fotke bo ogolnie sie podobala wiec ewentualnie mozna by wrocic do ponownego ich zrobienia tylko w dobrej jakosci.

 

Co do zastepczego moda to na forum jestem codziennie, na kompach sie znam tylko nie mam doswiadczenia w tym " modowaniu" ale jakby nikogo nie bylo chetnego to ewentualnie moglbym sie podjac zadania bo mysle ze jakos to skomplikowane nie jest. :-). Pozdro.

Edytowane przez gduk13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoda, j może akurat z wsparciem innych, którzy sie na tym znają coś się ulęgnie.

Fajnie było by po wielu wierszówkach spotkac się w realu :) i ciachnąć

brywara albo coś mocniejszego ;)

Są firmy, które robią na zamówienie może warto sięgnąć po nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...