Skocz do zawartości

GSX-R 1100 Co i jak??


Rekomendowane odpowiedzi

Kosteczka!

 

Zamierzam dokonać zakupu Suki GSXR 1100 z przełomu 1991-92. Mozecie mi pomóc pisząc co i jak sprawdzać w tym modelu? Co najczęściej pada? Jakie są ogólnie opinie o tym sprzęcie? Ten egzemplaz ma nabite 40 tys km przebiegu. i wygląda na zadbany. Słyszałem dobre opinie o tych sukach. A co sądzą właściciele?? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną (w sumie to na oku mam dwie :crossy: Suzi GSX-R 1100 z 1987 roku. Właściciel mówi, ze cyt.: "motocykl ma jedną wadę zaczyna szwankować skrzynia biegów tzn. nie zawsze wchodzą biegi (trzeba spróbować pare razy wrzucić) i czasami wyskakuje dwójka. " Moze mi ktoś pomóc we wskazaniu co moze być przyczyną i jaki to koszt naprawy? HEEEEELP!!

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co sie stalo, ale trzeba rozpolowic silnik jezeli skrzynia jest do roboty.

Wazne jest z iloma biegami sa problemy, bo kazda para kol to ponad $ 100.

Poza tym to swiadczy ze olej w silniku nie byl za czesto zmieniany, a moto katowane.

Mozna probowac naprawic zniszczone sprzegla klowe przez undercutting i wowczas pewnie tylko wodzik do wymiany.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo problem jest z wbiciem jedynki czasem i z wyskakującą dwojką. Co dalej to niestety nie wiem, a jakoś nie uśmiecha mi sie pedałować 350 km po sprzeta z którego nie będe zadowolony. dodam, że jest ona do wyrwania za 6500 pln... NO I MAM REBUSA :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekomo problem jest z wbiciem jedynki czasem i z wyskakującą dwojką. Co dalej to niestety nie wiem, a jakoś nie uśmiecha mi sie pedałować 350 km po sprzeta z którego nie będe zadowolony. dodam, że jest ona do wyrwania za 6500 pln... NO I MAM REBUSA :crossy:

 

Sorry ale jeśli kupujesz ten motocykl z tego roku i za 6500 pln to spokojnie do dołożenia będzie drugie tyle jeżeli chcesz mnieć sprawny sprzęt

jak wejdziesz na ebuya to GSXR 1100 z początku lat 90 zadbany potrafi kosztować spokojnie 3000 euro a taki do remontu jeszcze z 1500 euro - cenią się jak cholera i właściciel pewnie świetnie wie co mu dolega i dlatego dał taką cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo wielkie! Chyba ten egzemplarz sobie daruję... a co sądzicie o tym moto roczek 91/92 z przebiegiem 40 tys :crossy: za 9000 (ugadane z 10000)? Nic nie trzeba robić (podobno) ani inwestować. A właściciel daje sobie jajka ogolić na sucho, że wsio okej... Wszak będę wiedział gdzie poprzedni własciciel mieszka ;P hehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz zadnej pewnosci ze jest to dobry sprzet, a wlwsciwie taka sama pewnosc jak to ze przejechal 40 kkm. Nic nie wiadomo dopuki nie obejrzy tego ktos, kto sie zna - ja z reguly zakladam ze wszystkie sporty w Polsce to zlom sprowadzony po spisaniu w kraju pochodzenia i naprawiony. Tylko w takim wypadku ten proceder oplaca sie handlarzom.

Tak ze odzalowal bym pieniadze na przeglad u jakiegos dobrego mechanika, przed kupienioem GSXR.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem kurcze... mam mieszane uczucia :crossy: W sumie nie mam jak tak o sobie podjechać bo sprzęt stoi ponad 350 km odemnie... :crossy: A może jest ktoś z okolicy Gorzowa Wlkp co by oglądnąć i sprawdzić sprzęta??? teraz znów prosze o pomoc!! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja tam bym cos poszukal na www.mobile.de i dal sobie spokoj z sprzetami z Polski. A o gsxr 1100 z 91-92 roku pytaj Szramera, on chyba zna wszystkie modele i parametry "olejokow" na pamiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...