Skocz do zawartości

Zalewanie skrzyni GasGas


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zabrałem się właśnie za wymianę oleju w skrzyni i do tej pory udało mi się tylko spuścić olej..

Chciałbym się zapytać jak to powinno wyglądać krok po kroku?

Czy powinienem teraz po prostu zalać skrzynie świeżym olejem?

Czy powinienem wlać coś co wyczyściło by dokładnie stary olej?

(We wcześniejszym poście pisałem o zagęszczonym oleju w skrzyni.. nie wiem czy to normalne, że ten stary olej uzyskał taką kisielowatą konsystencje?)

 

Tak czy siak postanowiłem zalać skrzynie nowym olejem i zobaczyć czy problem się powtórzy..

Prosił bym o naprowadzenie jak to zrobić dobrze bo czytałem różne fora (który dotyczyły bardziej motorów krosowych) i trochę boje się podjąć właściwą decyzje wymiany oleju.. Po prostu nie chce czegoś spartolić :(

 

Z góry dzięki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zabrałem się właśnie za wymianę oleju w skrzyni i do tej pory udało mi się tylko spuścić olej..

Chciałbym się zapytać jak to powinno wyglądać krok po kroku?

Czy powinienem teraz po prostu zalać skrzynie świeżym olejem?

Czy powinienem wlać coś co wyczyściło by dokładnie stary olej?

(We wcześniejszym poście pisałem o zagęszczonym oleju w skrzyni.. nie wiem czy to normalne, że ten stary olej uzyskał taką kisielowatą konsystencje?)

 

Tak czy siak postanowiłem zalać skrzynie nowym olejem i zobaczyć czy problem się powtórzy..

Prosił bym o naprowadzenie jak to zrobić dobrze bo czytałem różne fora (który dotyczyły bardziej motorów krosowych) i trochę boje się podjąć właściwą decyzje wymiany oleju.. Po prostu nie chce czegoś spartolić :(

 

Z góry dzięki za podpowiedzi!

Jak miałeś jakąś galaretkę to ja bym przepłukał skrzynie najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zlej dobrze wszystko co było

-zalej nowym dobrym olejem do skrzyń biegów 2t wyczynowych, zrób na nim np 1godz do max 1/3 standardowego przebiegu

-wylej i zalej znów tym samym dobrym olejem

-ostrożny bym był z profesjonalnymi płukaczami, "doktorkami" itp. Ja bym nie wlał, ale są osoby stosujące takie środki, produkowane są też dla kogoś :)

1.Jak już wlać to taki motocyklowy płukacz

2. Co na to serwisy GG?

____________________________________________________________________________

Sumomoto Motocykle Kraków www.sumomoto.pl

Edytowane przez Sumomoto

_______________________________________

 

www.sumomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...