Skocz do zawartości

Simson - kolor


Techniacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a wiec jak co niektorzy wiedza, z pewnych zaistnialych powodow niedlugo kupuje sobie nowe owiewki na przod do simsona. I teraz nie wiem czy znajde taki kolor jaki mam rame, czy tez moze oddac cala rame do piaskowania, a potem ja pomalowac na inny kolor i odrazu owiewki na taki sam :evil:

 

A wiec mam pytanie do was jak sadzicie co lepiej zrobic, poszukac takiego samego koloru do owiewek, czy pomalowac calosc na inny zupelnie kolor? Jesli to drugie to na jaki (najlepiej ze zdjeciem takowego koloru :().

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamietam (w podpisie nic nie widze) to masz SR50 a te simsonki wedlug mnie najladniejsze sa w kolorze żółtym! :evil: moj kuzyn ma takiego i do tej pory jeszcze zadnego zoltego poza tym co on ma nie widzialem. jezeli bys przemalowywal to zastanow sie nad tym kolorem bo sadze ze bardzo ladnie wyglada. obejrzyj sobie fotke i sam stwierdz czy ci sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moim zdaniem ten pomysł jest chory.. Chcesz malować cały moto tylko po to zeby sobie kupic owiewke pod kolor..???? Dla mnie to Strasznie dziwne

 

skoro juz bedzie malował owiewki to mozna odswiezyc rame, bo za duzo to malowania tam nie jest (tylko ze trzeba całe moto rozebrac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanie :())) Przed malowaniem ramy, najpierw zeby moc nalozyc nowy lakier bede musial ja oddac do piaskowania, a potem do lakiernika ? Raczej sam nie chce tego robic, poniewaz chce by to wygladalo ladnie :(. I jeszcze ile moge zaplacic za piaskowanie i lakierowanie ramy, i ile za lakierowanie owiewek (no bo nowe owiewki trzeba tylko pomalowac o ile wiem :D).

Pzdr

 

Ps. Jeszcze sobie przypomnialem o podnozkach tych calych na nogi :evil: Je tez trzeba by bylo oddac do piaskowania i lakierowania. A wiec jezezli ktos by mogl podac ceny te wyzej co pytalem to jeszcze do tego te podnozki by mogl doliczyc :PPPP

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNY MAT :evil: :( :!: :!:

Równierz jestem zwolennikiem tego koloru, ale uważam, że do tego modelu

najbardziej pasuje taki kolor, jaki miał Techniacz.

 

Sam się zastanawiałem, czy nie machnąć swego sprzęta na czarny mat, ale takie małe motorowery

ten kolor przytłacza. Przynajmniej według mojego (skromnego) poczucia estetyki.

 

Dpoisane: No chyba, że mi się rozmyśli :twisted: wtedy będę miał czarną maszynę.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Sr 50 mam na czerwony metalik pomalowanego i nawet fajnie wygląda :lol:

tylko ja też musze owiewke malować bo mam przerysowaną :cry:

zreasztą sami oceńcie ten kolor (tylko na zdjęciach simson brudny :cry: jak jest czysty to lepiej wygląda 8) )

 

sim3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o takim kolorze? :

simsonn.jpg

Tak wogle osobiscie to sie zastanawialem tez nad czarnym i zielonym takim jak kawasaki ninja takim wyrazistym zielonym :crossy:))

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...