Skocz do zawartości

Spalanie po regulacji 10l/100km W bandicie 1200 98r


agent 303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Perfidne ssanie które lubi się podwieszać.

 

 

W skład serwisu gaźników wchodzi kontrola i ewentualna korekta poziomu paliwa, skoro mechanik kumaty to pewnie tam zajrzał i zmierzył. Niech zrobi jeszcze raz. Skład mieszanki niech będzie ustawiony w "okolicach" wartości książkowej. Niektórzy mechanicy tak robię że niewłaściwą pracę silnika korygują składem a wina leży gdzieś indziej ale tu jest łatwiej pogrzebać niż wyjmować gaźniki co chwila. Gaźniki w Bandziorach lubią szarpać nerwy mechaników.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy po regulacji nie poczułem tyle że mam niższe wolne obroty i przy ruszaniu muszę dać więcej gazu ale silnik elegancko pracuje :)

Ssanie działa prawidłowo.

 

Iglica na którym ząbku powinna być? bo w serwisówce nie mam informacji a w wyszukiwarce nie znalazłem

Edytowane przez agent 303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , to sprawdź w serwisówce jak powinno być a na dobry początek możesz przestawic iglice na środkowe położenie . Moze nawet obejdzie się bez wyciągania gaźników - wieczka membran masz dostepne od góry . Najlepiej zrób to rękami i czasem mechanika któy to ustawiał .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie robił tych gaźniczków to lepiej niech za to się weźmie ktoś, kto wie, że są tam takie małe oringi i bardzo łatwo je zgubić.

Kiedyś na serwis przyjechał koleś GS-em , no i nie miał tych o- ringów . Moto chodziło "jak chciało " i paliło jak smok. Uzupełniłem , ustawiłem i wszystko wróciło do normy .

To jest , zdaje się , oring uszczelniający kanał podciśnienia tylnej części membrany.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...