Skocz do zawartości

Kask Alpinestars - uwaga


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę półżartem pół serio ale uważajcie!

Dziś na wystawie w Chińskim Centrum doszło do mnie że firma Alpinestars wzięła się za produkcje kasków :banghead: !!!

 

Koszt? 149 zł! Ledwo się to trzyma kupy, tone plastików, pewniej bym się czuł w czapce niż w tym kasku.

Oczywiście jest to TANDETNA PODRÓBKA, nie żaden wyrób firmy Alpinestars. Logo nieco podobne he

 

Miałem ochotę wziąć ten kask i j***ć nim ludzi tam sprzedających.

post-55830-0-35009400-1334594562_thumb.jpg

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę półżartem pół serio ale uważajcie!

Dziś na wystawie w Chińskim Centrum doszło do mnie że firma Alpinestars wzięła się za produkcje kasków :banghead: !!!

 

Koszt? 149 zł! Ledwo się to trzyma kupy, tone plastików, pewniej bym się czuł w czapce niż w tym kasku.

Oczywiście jest to TANDETNA PODRÓBKA, nie żaden wyrób firmy Alpinestars. Logo nieco podobne he

 

Miałem ochotę wziąć ten kask i j***ć nim ludzi tam sprzedających.

Nie no to są jaja... ktoś nie kumaty w temacie mógłby się skusić i kupić to "coś". Powinny się tym pewne organy zainteresować jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musiałby być niepełno sprytny umysłowo, żeby uwierzyć, że Alpinestars kosztuje 149 zł...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nikt normalny nie kupi owego Alpinestars'a, bo wie że rzeczy z tej stajni kosztują kupę pieniędzy. Aczkolwiek jakiś glut co sobie kupił skutera, widział np w TV kombinezon tej firmy, logo, idzie do takiego centrum i myśli sobie "skoro w TV jeździli w kombinezonie z tej firmy to kask powinien być ok" he

 

Nie no ale to jest przypadek 1 na million. Dlatego napisałem półżartem półserio. Wg mnie po prostu nie można podszywać nazwy tak znanej firmy i prawie identycznego LOGA do jakiejś tandety. Są od tego instytucje i powinny się tym zająć. Co innego jak by było np Alpajnstars, Olejstars ale nie literka w literkę

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy powiedzieć sprzedawcy, że jest to znak firmowy zastrzeżony i wygląda tak samo jak oryginał i policja została już zawiadomiona a w naszym kraju nie można handlować podróbkami...zniknie tak szybko jak się pojawił. :biggrin:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nikt normalny nie kupi owego Alpinestars'a, bo wie że rzeczy z tej stajni kosztują kupę pieniędzy. Aczkolwiek jakiś glut co sobie kupił skutera, widział np w TV kombinezon tej firmy, logo, idzie do takiego centrum i myśli sobie "skoro w TV jeździli w kombinezonie z tej firmy to kask powinien być ok" he

 

Nie no ale to jest przypadek 1 na million. Dlatego napisałem półżartem półserio. Wg mnie po prostu nie można podszywać nazwy tak znanej firmy i prawie identycznego LOGA do jakiejś tandety. Są od tego instytucje i powinny się tym zająć. Co innego jak by było np Alpajnstars, Olejstars ale nie literka w literkę

 

Myślę, że nie tylko glut i nie tylko przypadek 1 na milion. Równie dobrze może się nabrać osoba dorosła, która się nie zna i dopiero zaczyna się interesować motocyklami. Jakość takich produktów odbiega skoro to chińszczyzna tak jak piszesz ale laik może tego nawet nie zuważyć, bo nie ma porównania i wiedzy o samej firmie. A niektórzy kupują w emocjach:

- Ty, patrz jaki tani kask mają! W dodatku Alpinestars!

A jak "dobry" sprzedawca to każdą ciemnotę wciśnie osobom nieroztropnym.

Takie kaski z miejsca powinny być usuwane, a producent i handlarz tego szajsu pozywany do sądu.

Edytowane przez Mr. Rock'N'Roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie tylko glut i nie tylko przypadek 1 na milion. Równie dobrze może się nabrać osoba dorosła, która się nie zna i dopiero zaczyna się interesować motocyklami. Jakość takich produktów odbiega skoro to chińszczyzna tak jak piszesz ale laik może tego nawet nie zuważyć, bo nie ma porównania i wiedzy o samej firmie. A niektórzy kupują w emocjach:

- Ty, patrz jaki tani kask mają! W dodatku Alpinestars!

A jak "dobry" sprzedawca to każdą ciemnotę wciśnie osobom nieroztropnym.

Takie kaski z miejsca powinny być usuwane, a producent i handlarz tego szajsu pozywany do sądu.

Jest dokładnie tak jak piszesz, wielu ludzi, a tym bardziej nie doświadczonych często kupuje w przypływie emocji. Jak dla mnie podszywanie się pod tak znaną firmę to desperacji albo głupota. Ciekaw jestem czy sprzedawca był w pełni świadom tego co robi, czy po prostu taki towar dostał od jakiegoś ku*asa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko jeden z przykładów tej chińskiej, podrabianej tandety. Teraz trzeba się na każdym kroku rozglądać i zastanowić 5 razy zanim się coś kupi, bo już niewiadomo co jest oryginalne a co nie. Chyba nie ma rzeczy, która nie została podrobiona, od świec zapłonowych przez oleje i teraz nawet po kaski, które nie istnieją. :blink:

Edytowane przez Lukki
76718e70da906377.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...