Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000R, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem zdjęcia, w sumie nie wiem po co je tutaj wklejam, ale jeśli nie mnie to może komuś się na przyszłość przydadzą jeśli będzie zainteresowany bo maszyna wydaje się być w na prawdę wyjątkowo zadbanym stanie.

 

O co chodzi z tym limitem załączników? Nie mogę dodać następnego zdjęcia.

post-31930-0-50659200-1335860719_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ten motor i opowiesz jak Ci się jeździ. Albo będziesz dissował Yubego, że nie miał racji, albo Yuby będzie dissował Ciebie, innego wyjścia nie ma ;)

Ale nikt za Ciebie decyzji nie podejmie a tym bardziej nie poniesie za nią odpowiedzialności :P

A jak chcesz wydać mniej to bierz supermoto :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja jestem zdecydowany :) Jedyny problem to to, że mam 450 km w jedną stronę, więc nie wiem na ten moment jak to ogarnąć, ale plan mi już kiełkuje ;) Jest w zajebistym stanie. A czy będzie gówno? Sprawdzę sam, chyba, że w międzyczasie pojawi się coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytaj moze ktos na forum blizej mieszka

 

 

nie słuchaj yubego tylko bierz tlr, bedziesz jezdził plebejskim r4? :P

 

 

co do przebiegów:

pisałem z gosciem na tym filmie i nie miał problemów a narobił ponad 70 000 mil

 

co do cieknącego wysprzeglika to trzeba zrobic osłonke z przyssawki bo zbierajacy syf powoduje wycieki płynu, od 2003 roku suzuki montowało seryjne uszczleniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja tez lubie litrowe V2 ale TLR to konstrukcja na rok 97/98 czyli miniona epoka, porownywanie masy i mocy do obecnych motocykli jest nie na miejscu.

co z tego ze to kloc z nadwaga? Do latania po miescie wystarczy.

 

 

jakies 1.5 miesiaca były 2 sztuki do sprzedania:

 

jedna czarna a druga niebiesko-biała z carbonowym przednim błotnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, ja wiem co chcesz mi powiedzieć :) Wiem też do czego przyzwyczaiła Cię Honda. Tak jak napisałem już wcześniej po 1000RR wszystko na co wsiądę teraz będzie rozczarowaniem, ale jestem na to gotowy i wiem czego mogę się spodziewać. Ubolewam nad tym, że nie będę mógł już (na razie) doświadczyć tak kosmicznego pie*dolnięcia, że w majtkach mokro się robiło, ale ludzie to sprzęt za niecałe 10 tysi :) Poza tym za tyle to nie da się kupić żadnego sporta w przyzwoitym stanie.

 

PS. Yuby, wszystko da się sprzedać, wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...