Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000R, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

A swoją drogą bo ma porównanie bezpośrednie z R1 gaźnik i TLr to powiem wam że ja kompletnie nie czaje co ludzie w tym moto widzą... To w ogóle nie skręca, lokomotywa normalnie która poręcznością dorównuje sprzętom typowo turystycznym. Niby wielkie zaciski a hamuje fatalnie. Jeżeli Vector śmigałeś 1000rr a uważam ten motocykl za chyba najlepiej wyważony sprzęt na winkle jakim mi było dane jeździć, to mówię ci nie idź tą drogą...

 

9tyś z zadbany egzemplarz nawet na maxa goły to nie mało a malutko...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech będzie, sprawy się mają następująco. Vector bierze w czerwcu ślub i Vecor będzie buduwać dom bez kredytu. W imię dobra wyższego muszę kupić jakieś gówno do odpychania się bo nie wyobrażam sobie nie mieć w ogóle dwóch kółek. Dlatego się zainteresowałem TL'em, bo to tanie, przy okazji skosztuję V, no i nawet mi się podoba. Co ja kupię za powiedzmy 10-12 tysi? Nie wiem nawet czy dostanę za to ładną 9, 02-03 :wacko:

 

Erni, po SC57B wszystko co kupię, będzie rozczarowaniem i jestem na to gotowy, przestawiłem się ;)

 

Jak dostanę zdjęcia to wstawię.

 

Yuby, przerażasz mnie, przerażacie mnie, aż nie chce sięwierzyć, że jest do tego stopnia beznadziejny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się zainteresowałem TL'em, bo to tanie, przy okazji skosztuję V, no i nawet mi się podoba. Co ja kupię za powiedzmy 10-12 tysi?

 

Yuby, przerażasz mnie, przerażacie mnie, aż nie chce sięwierzyć, że jest do tego stopnia beznadziejny ;)

 

Choćby to - http://moto.allegro.pl/aprilia-rsv-1000-nie-cbr-vtr-sv-i2294111415.html . Ohlins + Brembo + Arrow - dziękuję, nie mam pytań.

 

Co do TLR, to uważam że jest wart grzechu. Mnie się akurat niespecjalnie podoba, ale to V2 - ten argument jest nie do zbicia.

Dla Yubego wszystko co nie jest ani SP-2 ani SP-1 jest gównem, więc może lepiej przejrzeć temat TLR'a i poczytać co piszą też inni użytkownicy.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni piszą też, że gówno :icon_mrgreen:

 

MSI, bez urazy, ma Hondę, nie mam więcej pytań...

 

Co do tej RSV, to jest dopiero brzydkie jak gówno. Dlatego nie kupię i nawet o tym nie myślę, poza tym nie mam zaufania do Rotaxa, kiedyś już miałem RS125 i jakoś jestem sparzony. Wiem, wiem, że to inna bajka, ale cóż...

 

Ja TLR'a nie skreślam.

 

Tutaj aż tak źle o nim nie napisali:

 

www.motorcyclenews.com/MCN/bikereviews/searchresults/Bike-Reviews/Suzuki/Suzuki-TL1000R-1998-2004-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź to później sprzedaj.

 

A gixa już nie chcesz? To najlepsza opcja za tę kasę.

 

Za takiego jak szukam to trzeba ze 12 - 13 kafli położyć. A czasami nawet więcej. No i nie wiem czy chcę dołożyć ze 2 czy 3 tysi.

 

Głównie jeszcze myślę o 9, bo to też fajny sprzęt, ale same spawy na Allegro.

 

Ja ma ślub w sierpniu :)

Ja za takie pieniądze brałbym w ciemno 929...

 

To może się razem napijemy wódki? ;)

 

Jest jedna ładna, ale gościu nie chce negocjować :bigrazz:

 

http://moto.allegro.pl/honda-cbr-929-stan-idealny-i2274147626.html

 

I weź to później sprzedaj.

 

Sprzedać? Będzie zgruzowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tą 929 sprzedaje mój człowiek :) daj se spokój to jest w takim stanie jakby wczoraj z salonu wyjechała... Więc cenę będzie trzymał. Ale fajną 929 kupisz spokojnie koło dychy...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takiego jak szukam to trzeba ze 12 - 13 kafli położyć. A czasami nawet więcej. No i nie wiem czy chcę dołożyć ze 2 czy 3 tysi.

 

Sorry ale moim zdaniem masz za duże wymagania. Szukasz igły salonowej wśród 10-letnich litrowych sportów. W ten sposób możesz szukać bez końca, a jak już znajdziesz to się okaże że za drogi, tak jak ta 929 na przykład. Więc albo obniż kryteria albo szukaj starszych sprzętów.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale moim zdaniem masz za duże wymagania. Szukasz igły salonowej wśród 10-letnich litrowych sportów. W ten sposób możesz szukać bez końca, a jak już znajdziesz to się okaże że za drogi, tak jak ta 929 na przykład. Więc albo obniż kryteria albo szukaj starszych sprzętów.

 

W sensie rzeźby nie kupię. A nie igły z igły bo takiej oczywiście wiem, że nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...