Skocz do zawartości

PASSAT B5/Bora vs. A6/A4


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niemiec to niemiec, kto nim jeździ ten promuje nazizm.

Ja nigdy nie kupie niemieckiego auta bo mi poglady polityczne nie pozawalaja

 

Litości... to nie kupisz koreańczyka żeby nie być posądzony o komunizm :laugh:

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiec to niemiec, kto nim jeździ ten promuje nazizm.

Ja nigdy nie kupie niemieckiego auta bo mi poglady polityczne nie pozawalaja

 

Idąc Twoim tokiem myślenia (mocno chorego, ale nie jestem twoim psychiatrą) japonii nie można kupować, bo wyrosła na nasjonaliztyczno-faszystownkim cesarstwie (państwo osi), włochów też nie (to oni wymyślili faszyzm), francuzów i angoli nie (nie dość że mordowali ludzi w koloniach, to jeszcze zlali nas podczas II wojny światowej), amerykańskich aut też nie (nie dość że wzbogacili się na niewolnictwie, to w Jałcie sprzedali nas komunistom)... koreańczycy to wspieranie komunizmu... zostaje chyba tylko pieszo popie**lać :icon_razz:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie taki całkiem stary bo 190-tka z `92 roku, ...

 

Qurim, powaliłeś mnie na nogi tym tekstem. O ile w wypadku kobiet 20 lat to dobry wiek, o tyle koń i samochód to już dawno do rzeźni powinien trafić ... :icon_mrgreen:

Qurna, polska rzeczywistość, dwudziestoletni zabytek nie całkiem stary :laugh:

 

Edit.

Temat powinie trafić do działu weterany :laugh:

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, stary Mercedes to Ogórek albo i Skrzydlak, a ta 190-tka to taki średnio-stary jest.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się tu szczypiemy z gotówką na paliwo, a syn Pawlaka popie**la V8. Bez gazu, tata odpala paliwo z sejmu. Przecież trzeba dbać o dzieci które będą nas utrzymywać na emeryturze. Załatwić dobrą posadę synowi i będzie git. Tak trzymać.

http://www.youtube.com/watch?v=4oKW2kaIZuw&context=C42b69fcADvjVQa1PpcFPziMDrX9kE7IBEesLO6j9qYASOICuW9gY=

http://www.youtube.com/watch?v=j6mdDgHk3f0&context=C4224910ADvjVQa1PpcFPziMDrX9kE7GgmHXk5L-FIk3MY5UkOJ1Q=

Edytowane przez BIL

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Ładny spamik. :biggrin: Nie szkodzi, auto kupione, można ztrollować temat.

 

 

Wypadło ma Xsarę Picasso, rok chyba `04 czy `05. Autko ma takie wyposażenie że nie jestem w stanie ogarnąć. A i też prowadzi się dziwnie, jakbym jakąś Nysą jechał. Sprowadzone z Belgii w całości, nie jako trup. Kupione od zaufanego gościa który dbał o autko bardziej niż o rodzinę. Pełen zestaw dokumentów, książki serwisowe, instrukcje i takie tam, przebieg ok.170kkm. Silnik 1.6HDI czy jakiś taki, nie znam się na francach. Turbo Diesel tak czy inaczej, jakieś 110KM podobno i fabrycznie bez filtra cząstek stałych. Moja żonka jest zachwycona po tym jak ją przewiozłem, że tyle miejsca i w ogóle bajer. A ja i tak wolę swojego Chrupka. Po jeździe przesiadłem się do Golfa i poczułem że to jest jednak autko dla mnie, w sensie że Golf. Wszystko skrzypi, piszczy i rzępoli ale jest git.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zes rzeczywiscie namieszał ...

Audi a VW a tu .... psiara pikasso :biggrin:

 

Qurim to taki gawędziarz-marzyciel, statystyczny polak ;).

Fajne są tematy typu "kupię sportowy wóz", gdzie finalnie dochodzi do zakupu "gólfa w tedeiku".

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...