Skocz do zawartości

PASSAT B5/Bora vs. A6/A4


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albania to tylko i wyłącznie Merc.Rocznik i model nie ważny byle Merc.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłe na moto tam dwa razy i widziałem to na własne oczy.Ciekawostką są szroty oferujące np same przody różnych modeli Merca.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie luksus to Bentley czy Rolls, ale nie stać mnie i muszę się zaspokoić jakimś marnym Audi czy innym WieśVagenem. Ewentualnie może bym naskrobał drobniaków na jakiś pseudo-luksus typu Caddilac DeVille.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narody Albanii, Bułgarii, Rumunii i Polski okrzyknęły markę BMW jako luksusową i godną pożądania. Rosjanie wolą Mercedesa, Niemcy Audi.

zapomniałeś dodać Nigerii

śmieszne to bo niewiesz co piszesz ,bo ciekawe jakie auto od E39 jest lepsze w tej cenie.A te statystyki zawsze są naginane do tego co chce sie sprzedać czyli np.Audi chce sprzedawać no dla mnie audi to dla sąsiada dobre może być sam tego nie kupie i nie będe tym jeżdził.

Edytowane przez Giba Gerc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narody Albanii, Bułgarii, Rumunii i Polski okrzyknęły markę BMW jako luksusową i godną pożądania. Rosjanie wolą Mercedesa, Niemcy Audi.

 

Firma BMW nigdy nie chciala byc postrzegana jako "luksusowa", zostawiajac to Mercedesowi - natomiast chciala byc postrzegana jako bardziej

"sportowa" od reszty. I nie mialo sie to demonstrowac moca silnikow, tylko glownie jakoscia prowadzenia samochodow co w mojej opinii zostalo

zachowane do dzis. W samochodach BMW wiesz dokladnie co samochod robi i masz dobry kontakt z droga.

Nie ma tego oddzelenia od tego co robia kola na drodze widocznego w tak wielu samochodach uwazanych za "luksusowe".

 

Zreszta pojecie luksusu jest dosc inne po obu stronach Atlantyku i ja tutejsze samochody luksusowe okreslam slowem "boat" ( lodz ), bo jakkolwiek "plyna" one po drodze to jestes calkowicie odciety od tego co naprawde kola na tej drodze robia. Powoli sie to zmienia i np nowsze modele samochodow Cadillac sa

o wiele bardziej "sportowe" od starszych.

 

Wracajac do BMW to tak wlasnie odbieram cel firmy - budowanie samochodow wyzszej jakosci niz srednia ze sportowym zacieciem.

 

Natomiast najlepszym polaczeniem sportu i nie przesadnego luksusu byl dla mnie Jaguar z lat 60 tych. Limuzynka ktora mialem jezdzila jak sportowy samochod ( osiagi i prowadzenie ) zapewniajac jednoczesnie dosc wysoki poziom luksusu jak na tamte czasy.

Pozniej niestety problemy trwalosci przycmily wizerunek tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EEeeeee ale my tutaj o 1.9 TDI a nie 2.0. Jak napisałem, lepiej unikać 2.0 TDI z pierwszych 2-3 lat produkcji... Coś poza tymi dwoma linkami które nie mają się nijak do tematu napiszesz?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam B5 98 rok, benzyna plus gaz. Aktualnie przebieg 240 tys cm, auto nie do zarąbania. B5 po lifcie niby fajniejszy z wyglądu, ale moim zdaniem mniej solidniejszy. Generalnie auto nie do zarąbania, nie bierze oleju i jeździ na pełnym syntetyku. Spalanie od 8 do 10 litrów gazu, w zalezności jak sie jeździ i jak dużo po mieście. Mam wersje podstawową sedan, z klimatronikiem i paroma bajerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEeeeee ale my tutaj o 1.9 TDI a nie 2.0. Jak napisałem, lepiej unikać 2.0 TDI z pierwszych 2-3 lat produkcji... Coś poza tymi dwoma linkami które nie mają się nijak do tematu napiszesz?

Ale o 1.9 czy o 2.0?

Na przykład chłodnica oleju-ma wade i przecieka olej silnikowy do układu chłodzenia i rozpuszcza przewody gumowe. Na przykład Passat 2007 z silnikiem BKP.

To mało usterek jak na tak szanowaną po wsiach markę?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo się zmieniło w designie europejskich samochodów luksusowych gdy otworzył się na dobra luksusowe rynek chiński. Hinduski. W Hongkongu jest najwięcej na Świecie milionerów na km kwadratowy. A status trzeba podkreślić dobrym luksusowym samochodem. Natomiast bardzo trudno projektując jest pogodzić gusta europejskie ze wschodnio-azjatyckimi. Widać to patrząc na nowego Mercedesa CLS lub tył jaguara xj. Nie są może paskudne, projektanci wiedzą jak zaspokoić gusta europejskie również, ale wyraźnie konsument azjatycki zepsuł, uważam nam design dobrych marek.

Ja dalej wolę nadwozie E 39 BMW 5 niż E60, po przyjściu "Bangla". Tak samo mam z siódemką. Wolę prostą europejską kreskę. Podziwiam i współczuję troszeczkę projektantom.

 

Qurim, co kupujesz ?

Edytowane przez BIL

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Najprawdopodobniej z tego powodu, że golf i bora byly kierowane do innego odbiorcy. Jeszcze bardziej to było widać w vw jetta, nastepcy bory. To auto miało bardzo elegancki design i było troche delikatniejsze od passata, w sam raz dla np kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...