Skocz do zawartości

EXC 300 vs KX 250


Rekomendowane odpowiedzi

bo w 2t 300 to przesada , albo jedzie na maxa albo nie jedzie bo 2t taki jest :P drz latwiej mi sie uda ogarnac , inaczej oddaje moc bo to 4t co jest tylko plusem dla mnie :) Dzieki :)

Oj kolego chyba nie miales 300 2t. To sprzet na ktorym mozna na niskich obrotach jezdzic bo dol ma jak czteropak. Tyle ze po 50 nie polecilbym Ci tego sprzetu. Mocne i w terenie meka w walce z moca :D Ale sprzet godny polecenia komus kto ma juz jakies umiejetnosci. Wlasnie zapomnialem o WR 250 to sprzet dobry dla Ciebie. A mocy ma duzo az nadto ponosi Cie niemozliwie :D Nada sie to tez na tor na lajtowa jazde. Wiadomo full cross to nei jest ale wersalka tez nie.

Edytowane przez Guzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o wr250f czy wr250r ? Myslalem nad tymi dwoma , F byla by naprawde dobra ,40 KM , fajny sprzecik do 10k bym cos wyrwal ,ale utrzymanie kosztowne .. Co ile tam trzeba bawic sie z zaworami itp ? bo slyszalem ze sa tytanowe ,a ich wymiana jest bardzo droga :/ z koleji wr250r byla by idealna 31KM do jazdy rekreacyjnej , bezobslugowa jak drz s , ale jej ceny sa jeszcze wysokie .. i co tu zrobic ?

 

Co do exc 300 to masz racje , ale ogolnie 2t sa mocne , trzeba to lubic i byc przyzwyczajonym , mysle ,ze dalbym sobie na nim rade ,ale nie wykorzystalbym jego potencjalu napewno , bo nie mam az tak ciezkiego terenu, ani tyle umiejetnosci zeby mi byla potrzebna az taka moc .. wiec chyba nawet nie bede sie nad nim zastanawial. A pali to tyle ,ze bym nie wyrobil z kasa na benzyne :D

Aprilia SR 50 --> Derbi Senda 50 --> KTM EXC 125 --> Suzuki GS500F --> Suzuki GSR 600 Yoshimura Edition --> Ducati Monster 696 --> Honda CBR 600 RR PC40 --> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spali duzo ale nie sa to jakies super koszty. Nawet smialbym twierdzic ze Ci malo spali bo nie bedziesz go mocno krecic. W kazdym razie jak przyznales raczej nie sprzet dla Ciebie. Co do Wrki to wersja f raczej skoro chcesz ostrej jazdy. Z zaworami tytanowymi jest tak ze sa bardzo dobre tylko ze one nie daja takich oznak zmeczenia jak stalowe albo je trudniej zauwazyc i poprostu po jakims czasie wpadaja do srodka. Stalowe zaczna klepac no i czujemy ze cos jest nie tak. Zawsze mozna zastapic tytanowe stalowymi. Koszty sa wiadomo no ale gdize ich nie ma? Szukaj tez w innych staniach jak Ci koniecznie zalezy na 250 4t. Ktm robi exc 250 4t tez z tego co wiem ale ciezko bedzie takiego wyrwac w fajnej cenie ( moge sie mylic). Jest tez husqvarna Te 250 ktora bym Ci polecil w 4t i kupisz jakas w okolicach 2005 roku w tej cenie spokojnie a nawet mlodsza :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spali duzo ale nie sa to jakies super koszty. Nawet smialbym twierdzic ze Ci malo spali bo nie bedziesz go mocno krecic. W kazdym razie jak przyznales raczej nie sprzet dla Ciebie. Co do Wrki to wersja f raczej skoro chcesz ostrej jazdy. Z zaworami tytanowymi jest tak ze sa bardzo dobre tylko ze one nie daja takich oznak zmeczenia jak stalowe albo je trudniej zauwazyc i poprostu po jakims czasie wpadaja do srodka. Stalowe zaczna klepac no i czujemy ze cos jest nie tak. Zawsze mozna zastapic tytanowe stalowymi. Koszty sa wiadomo no ale gdize ich nie ma? Szukaj tez w innych staniach jak Ci koniecznie zalezy na 250 4t. Ktm robi exc 250 4t tez z tego co wiem ale ciezko bedzie takiego wyrwac w fajnej cenie ( moge sie mylic). Jest tez husqvarna Te 250 ktora bym Ci polecil w 4t i kupisz jakas w okolicach 2005 roku w tej cenie spokojnie a nawet mlodsza :) Pozdrawiam

Mogę dodać że EXC-F 250 z pierwszych roczników nie były "idealnymi" moto , więc lepiej brać troszkę młodsze (niestety za 10 klocków będzie ciężko) Ja bym się kierował w stronę Wuerki, ale jak autor zrobi to jego już sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie musze sie zastanowic , na tym motocyklu bedzie jezdzil tez moj ojciec ,ale dla niego moc sie nie liczy :D ,mam patrzec pod siebie ... ale tak naprawde to juz mi jest to objetne , co pierwsze sie trafi w lepszym stanie to wezme , boje sie tylko kosztownego serwisu bo pracuje tylko w wakcaje , zastaniowie sie tez nad huska .. a jak ogolnie z serwisami w PL ? bo chyba jest ich malo ( moze sie myle ) podobnie jest z husabergiem chyba ..

 

z wr w poblizu mam tylko ta z 2005 http://moto.allegro....2285122558.html

ewentualnie moze exc-125 w 2t ? http://otomoto.pl/kt...5-M3054589.html lub http://moto.allegro....2261870563.html

ten pierwszy juz byl wystawiany kilka razy , widzialem go juz pare miesiecy temu.. a ten drugi to 2000 rok wiec troche sie boje , ale moze nie ma czym ?

 

Ogolnie dzieki za pomoc :)

Edytowane przez Danzi93

Aprilia SR 50 --> Derbi Senda 50 --> KTM EXC 125 --> Suzuki GS500F --> Suzuki GSR 600 Yoshimura Edition --> Ducati Monster 696 --> Honda CBR 600 RR PC40 --> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie musze sie zastanowic , na tym motocyklu bedzie jezdzil tez moj ojciec ,ale dla niego moc sie nie liczy :D ,mam patrzec pod siebie ... ale tak naprawde to juz mi jest to objetne , co pierwsze sie trafi w lepszym stanie to wezme , boje sie tylko kosztownego serwisu bo pracuje tylko w wakcaje , zastaniowie sie tez nad huska .. a jak ogolnie z serwisami w PL ? bo chyba jest ich malo ( moze sie myle ) podobnie jest z husabergiem chyba ..

 

z wr w poblizu mam tylko ta z 2005 http://moto.allegro....2285122558.html

ewentualnie moze exc-125 w 2t ? http://otomoto.pl/kt...5-M3054589.html lub http://moto.allegro....2261870563.html

ten pierwszy juz byl wystawiany kilka razy , widzialem go juz pare miesiecy temu.. a ten drugi to 2000 rok wiec troche sie boje , ale moze nie ma czym ?

 

Ogolnie dzieki za pomoc :)

Ta Wr`ka była by jak fajnym moto jeśli jest w dobrym stanie, tyle że serwis do najtańszych nie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...