Skocz do zawartości

WSBK 2012


dwapro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem, nie śledzę na bieżąco, jedynie od czasu do czasu obejrzę sobie coś z BSB lub AMA :) .

A w wyścigu 1-szym czy 2-gim? Bo akurat mam je pod ręką ;)

 

Ja pier...e, widziałem wyścigi na tym torze, ale on board jest niesamowity :blink:

 

 

Tam muszą jeździć prawdziwi rzeźnicy.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najpierw mu strzeliła opona a felga rozpadła się potem.

 

Być może ważni panowie najpierw zrobili rozeznanie w komisji europejskiej i przed podpisaniem umów upewnili się, że problemów antymonopolowych mieć nie będą. Niedobrze, niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.asphaltandrubber.com/racing/jonathan-rea-motogp-world-superbike-electronics

 

Nie do końca rozumiem co macie na myśli mówiąc, że MotoGP zdycha. Dorna właśnie przepycha kolejne zmiany, mające na celu obniżenie kosztów uczestnictwa (jedno, darmowe ECU), także wg. mnie powinno być z roku na rok ciekawiej. Wprowadzenie CRT też uważam za dobre, bo to zaprocentuje w przyszłości. MotoGP w obecnej formie to wyścig zbrojeń pomiędzy megafabrykami Hondy i Yamahy, i _trochę_ Ducati, ogromne budżety, jak F1. Jeżeli poprzez przepisy uda się nieco zrównać motocykle, to tylko dobrze dla widza, bo rywalizacja będzie ciekawsza.

 

Spójrzcie na Moto2, tam się udało zrobić ciekawą rywalizację, prawda? Jeżeli to ma tak wyglądać, że WSBK to wyścigi motocykli produkcyjnych, a GP to wyścigi prototypów (w Moto2 podwozia są prototypowe), to jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafik na 2013

24 February Australia Phillip Island

10 March India Buddh Circuit

7 April Spain Aragon

28 April The Netherlands Assen

12 May Italy Monza

26 May UK Donington

9 June Portugal Portimao (STC)

23 June Tba Tba

30 June Italy Imola

21 July Russia Moscow Raceway

4 August UK Silverstone

1 September Germany Nurburgring

29 September USA Laguna Seca

6 October France Magny Cours

20 October Spain Jerez

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...