Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie*dolę, czy w tym kraju zawsze musi być tak, że jak coś pozytywnego się dzieje to od razu, w zarodku, trzeba niszczyć, straszyć sądem etc...

Czy nie lepiej, podejść do sprawy konstruktywnie, łącząc siły a nie "przeciągając" się po bandzie? Zostawić niepotrzebne ambicje z boku i zjednoczyć siły, żeby w końcu odkrywać talenty na miarę WSBK czy Moto GP w Polsce - niezależnie od PZMoT-u, który, z tego co się zorientowałem, w d...pie ma młodzież, byleby kasę becelowała ?.

Skoro jedni mają know-how i doświadczenie, inni propagują bezpieczną jazdę, a obie strony (jak myślę) doskonale czują bijące serca motocyklistów - to nie lepiej zastanowić się nad formułą skupiającą obie strony?

Faktem jest, że pierwszy raz w tym sezonie dowiedziałem się o wyścigach dla amatorów. Próbowałem się czegoś dowiedzieć tu, na forum, w zeszłym roku - i wchodziła w grę tylko klasa ""pretender" na Poznaniu...

Tomek Kulik niesie za sobą ogromny potencjał marketingowy - nie warto by było tego wykorzystać?

Czy naprawdę nie można było ustawić terminów rywalizacji tak, aby się na siebie nie nakładały?

Czy nie lepiej, żeby pracować nad rozszerzeniem klas rywalizacji, (klasa skuter, weteran :), itp ) żeby pozytywnie zarażać wirusem motocyklizmu coraz większą ilość osób, pracować nad zainteresowaniem organizacji państwowych, zakładów ubezpieczeń, którym zależy na bezpieczeństwie w ruchu drogowym - przekonywać, że ludzie, którzy mają możliwość rywalizacji na torze, dostęp do bezpiecznej infrastruktury, mają mniejsze parcie na popisy w normalnym ruchu drogowym, właśnie poprzez uświadomienie im, jak wiele jest różnic i jak wiele niebezpieczeństw się z nim wiąże?

Naprawdę, mam nadzieję, że da się dogadać :)

Pozdrawiam serdecznie obie strony i szacun za to, że się im chce!

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce nam się bo ściganie na motocyklu jest dla mnie osobiście czymś wiecej niż "pasja"...

To styl życia i jego nieodzowny element. Imprezy nasze powstały właśnie pod taką wizją o jakiej piszesz Szuberto.

Juz od 2010 jesteśmy na tym forum i informujemy o naszych imprezach...

Mówisz o porozumieniu i wspólnym działaniu - zawsze byliśmy i nadal jesteśmy otwarci na współprace i działanie w porozumieniu. Ja sam nie chce walczyć ani namawiać kogoś aby nie brał udziału w imprezie z tematu tego topiku...

Ogólnie nie traktuje jej nawet jako konkurencja. Jest na "naszym (byłym) terenie" ale z tego co czytam to przypomina bardziej szkolenie z zakresu zasad poruszania się motocyklem niż impreze o charakterze sportowym typu wyścigi na torze. Pokrywanie się imprez jest wiec mało znaczące bo dla każdego coś innego.

Nie prawdą jest jednak teoria o spadku po nas itp a o przyczynach naszej nie obecności Pan Tomek nie powinien się wypowiadać z wiadomościami od jednej strony... W efekcie mamy do czynienia z czerpania zysków z cudzej pracy i wkładu za co nikt z naszej ekipy nie usłyszał symbolicznego DZIĘKUJE...

Edytowane przez tornowodwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wybiórczo i mnie zastanawia, czy zamiast w typowo polskim stylu drzeć koty nie lepiej się dogadać i zorganizować cykl imprez pod wspólną nazwą, coś a'la Puchar? Ludzie by przyjechali, byłoby fajnie, można by sobie polatać i coś tam porywalizować, a Wy byście mogli w następnym roku spróbować to bardziej nagłośnić, załatwić sobie sponsorów i zarobić. Wszyscy by byli happy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zbyt bojowo zabrzmiał mój post wyżej ale jak już mówiłem nie będziemy "drzeć kotów". Będziemy robić swoje i starać się aby było na naszych imprezach jak najlepiej.

Dla naszych gości cała sprawa wyjdzie chyba na plus bo damy im do dyspozycji duzo lepszy obiekt niż ten obok Ryk.

Zdenerwowało mnie jednak kilka nieprawdziwych info na co musiałem zareagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, rozumiem - tylko z punktu widzenia użytkownika, im więcej imprez, tym lepiej. I tak te gorzej zorganizowane czeka śmierć naturalna, więc warto się starać i po prostu coś konkretnego zmotać. Dlatego trzymam kciuki za powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zloty z piwem i kiełbaskami bedą zawsze tak samo jak festyny i jarmarki. Wyścigi motocyklowe na torze to jednak prawdziwa perełka niestety w naszym kraju bardzo niespotykane zjawisko. Śmierć grozi takim nie tylko ze względu na brak zainteresowania. Był np. Poznań ale wymyślono limit głośności. Był tor w Lublinie ale go sprzedano. Były też nasze imprezy w Nowodworze i też musieliśmy je przenieść. Należy więc chyba wspierać je jak gatunki zagrożone wyginięciem. Dbać o nie i wspierać aby przeżyły i ulica nie była jedynym miejscem gdzie można się pościgać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zapomnę jak Radek Prządka przewiózł mnie odzianą w szorty i japonki po torze, do tej pory mi się gęba cieszy na wspomnienie :)

 

 

Ajrisz - a ja Cię miałam za rozsądną dziewczynę :icon_mrgreen: :icon_razz:.

 

Na najbliższą imprezę do Białej nie pojadę, bo jadę na Panonię, ale może przy następnej okazji. Może być ciekawie :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zapomnę jak Radek Prządka przewiózł mnie odzianą w szorty i japonki po torze, do tej pory mi się gęba cieszy na wspomnienie :)

 

A teraz jeszcze - czy terminy ustalone wcześniej dla Kowna zostają, tylko zmienia się lokalizacja?

 

Terminy w Białej mamy począwszy od tej niedzieli co 2 tygodnie - zapraszam na kolejną rundke ;)

Edytowane przez tornowodwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy w Białej mamy począwszy od tej niedzieli co 2 tygodnie - zapraszam na kolejną rundke ;)

 

Super :lalag:

 

Ja pie*dolę, czy w tym kraju zawsze musi być tak,

 

w typowo polskim stylu

 

Ludzie którzy używają zwrotów "czy w tym kraju" albo "w polskim stylu", "jakie to polskie" itd. za rzadko wychodzą z domu, choćby do zagranicznego internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o wyścigach w Ułężu, więc chętni na inną imprezę proszeni są o prowadzenie dyskusji w swoim wątku.

Spasiba

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piórko - on mnie z zaskoczenia wziął! ;)

 

 

Zda ktoś relację z dzisiejszego ścigania?

 

Było naprawdę super. Organizacja zgodnie z zapowiedziami na wysokim poziomie. Pogoda dopisała aż nadto.

Co do szczegółów:

1)badania lekarskie-tak powinno byc na każdej tego typu imprezie.Bez ściemy.

2)pomiar czasu-jak na normalnym treningu za pomocą kostek wraz z wydrukiem czasów po sesji. Na koniec podsumowanie wyników poszczególnych klas.

3)kilka słów wprowadzenia do treningu przez trenera w postaci Artura Wajdu oraz przejazd z każdą grupą jako zapoznanie z trasą.

4)obecność zawodników WMMP-Michał Pernach"Perek", Adrian "Pasio" Pasek i wielu innych fajnych, fajnych ludzi,

5)Bardzo ciekawy tor. Podobny to tego sprzed roku, ale wzbogacony o kilka ciekawych szykan.

6)Zabezpieczenie trasy jak najbardziej właściwe (komu sie chciało rozstawiać tyle opon i pachołków).

7)Organizator rzeczowy i zaangażowany w działanie-tak trzymać \.

 

Do poprawki. Więcej terminów w tym roku (mam nadzieję , że minimum raz w miesiącu).

Dla mnie super event- już czekam na kolejny.

 

Pozdrawiam

Pruch

Edytowane przez PRUCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że się podobało.

Niestety, z przyczyn losowych nie mogłem uczestniczyć w imprezie, ale to całkowicie niezależnie ode mnie.

Na pewno uwagi weźmiemy pod lupę, aby kolejne edycje były lepiej zorganizowane.

Do zobaczenia. Tomek :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...