Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zmienilo sie cos w kwestii imprezy?

Bo na stronie Radka Prządki widze, ze w tym roku zrezygnowali z Kowna i wrocili do Ułęża i mają pierwszy termin na 29 kwietnia.

Czy to po prostu jedna i ta sama impreza?

Więc z całą stanowczością nie jest to ta sama impreza co nasza a moze właśnie jest przez co prosi się o zgłosze sprawy do sądu bo na pewno nie jest tak że te w tym roku powstały na skutek naszego wyjazdu na Litwe... Nie zostawilibyśmy 2 lat pracy i promocji tego obiektu o tak o. O przyczynach pisałem i na FB i na naszej stronie... Sprawa była głośna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z całą stanowczością nie jest to ta sama impreza co nasza a moze właśnie jest przez co prosi się o zgłosze sprawy do sądu bo na pewno nie jest tak że te w tym roku powstały na skutek naszego wyjazdu na Litwe... Nie zostawilibyśmy 2 lat pracy i promocji tego obiektu o tak o. O przyczynach pisałem i na FB i na naszej stronie... Sprawa była głośna.

 

A czy wyjazdy na Litwę nadal są aktualne? Bo zniknęły ze strony, a nie ukrywam że chętnie bym się przejechał zeby zobaczyć ten obiekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treningi na Litwie zostały odwołane problemy formalne organizacji wyścigu na Litwie.

Aktualnie chcemy wypromować nowy obiekt podobny do tego w Nowodworze, ale według mnie o większym potencjale jest to teren byłego lotniska Biała Podlaska na którym to obiekcie poprowadziliśmy nitkę toru oraz wyznaczyliśmy dwa razy większą strefę Stunt Zone niż ta w Nowodworze. Pierwszy termin 29 kwietnia.

Zapraszam aby zobaczyć obiekt, przejechać się i samemu ocenić efekty naszej pracy.

BIAŁA PODLASKA ul. ŁOMASKA 96

 

Informacje o Torze:

Długość: 4200 m,

Szerokość: 10-20 m,

Najdłuższa prosta: 1100 m

9 zakrętów w tym: 6- w lewo, 3 - w prawo.

Na terenie depo stały prąd oraz catering z hotelu Mercury.

 

Strefa Stunt Zone 800 metrów długości na 60 metrów szerokości

 

Treningi zakończone wyścigiem dla chętnych

 

Dwie Klasy: do 600ccm i pow. 600ccm

 

Treningi trwają od 10:00 do 16:30

 

16:30 - 17:00 Wyścig dla 20 zawodników z najlepszymi czasami okrążenia toru klasa do 600 ccm

 

17:00 – 17:30 Wyścig dla 20 zawodników z najlepszymi czasami okrążenia toru klasa powyżej 600 ccm

 

17:30 - 18:00 Zakończenie Treningów i Wręczenie Nagród

 

Więcej informacji na stronie www.nowodwor.pl.tl oraz na face http://www.facebook.com/events/375879315787397/?notif_t=plan_user_joined#!/events/375879315787397/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko jest młodsze duuuużo mniej używane więc - równiej - ścięte (wyprofilowane) winkle oczywiscie to dalej jest lotnisko a nie Poznań więc idealne nie powiem że jest ale bez 2 zdań lepiej niż poprzednio.

 

Mało kto go zna bo tam dalej lądują samoloty. Są 2 pasy jeden wyłączony oczywiscie w dniu imprezy na tym drugim też nie będą odbywać się starty czy lądowania. Obiekt ten znać bedą uczestnicy imprez samolotowych odbyły sie tam też kilka razy 1/4mili i zawody w drifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest zakaz posługiwania się ogniem. Czy dotyczy to również małej gastronomii we własnym zakresie, czyli małego grilla ?

 

Czy wiadome jest jak będzie wyglądał tor ?

 

EDIT.

 

Czy obowiązkowe ubezpieczenie NNW zawarte razem z polisą OC motocykla może być, czy jest wymagane jakieś dodatkowe ?

Edytowane przez pelocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z całą stanowczością nie jest to ta sama impreza co nasza a moze właśnie jest przez co prosi się o zgłosze sprawy do sądu bo na pewno nie jest tak że te w tym roku powstały na skutek naszego wyjazdu na Litwe... Nie zostawilibyśmy 2 lat pracy i promocji tego obiektu o tak o. O przyczynach pisałem i na FB i na naszej stronie... Sprawa była głośna.

Do sądu? A za co? Podaj gospodarza obiektu, który jest panem na swoim podworku i decyduje komu powierza organizację imprez. Powodzenia...

Trzeba najpier napisać, czemu gospodarz obiektu nie kontynuował współpracy z Wami, a potem zastanowić się nad straszeniem sądem.

Pokażcie uprawnienia, umowy z ratowictwem, brokerem i lekarzem, a potem się chwalcie. Sorry, ale taki lajf...

 

W regulaminie jest zakaz posługiwania się ogniem. Czy dotyczy to również małej gastronomii we własnym zakresie, czyli małego grilla ?

 

Czy wiadome jest jak będzie wyglądał tor ?

 

EDIT.

 

Czy obowiązkowe ubezpieczenie NNW zawarte razem z polisą OC motocykla może być, czy jest wymagane jakieś dodatkowe ?

Zakaz posługiwania się ogniem, ale poza miejscami wyznaczonymi do gastronomii na wlasne potrzeby. Takie miejsca będą, więc grillowanie będzie :)

Wystarczy ubezpieczenie NNW, które już masz - nie trzeba wykupywać nowego.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sądu? A za co? Podaj gospodarza obiektu, który jest panem na swoim podworku i decyduje komu powierza organizację imprez. Powodzenia...

 

Za co? Za kradzież własności intelektualnej.

 

Podać gospodarza obiektu? Można, ale to nie on organizuje tą samą impreze korzysta z naszego toru (który wytyczyłem osobiście) tylko TY.

 

Życzysz powodzenia? Tak samo prawda jak to że dostaliście naszą impreze w spadku.

 

Straszę sądem? Nie powiedziałem że założe sprawę tak jak mi poleciłeś a jedynie że są ku temu podstawy.

 

Sprawę rozwiążemy bez sądu i adwokatów.

Postanowiliśmy zorganizować kolejny raz od zera jeszcze lepszą imprezę niż to było poprzednio na nowym obiekcie. Zapewnimy jeszcze lepsze warunki, dużo ciekawszy tor i poprowadzimy impreze w koleżeńskim klimacie ludzi z tą samą pasją jaki jest tylko u nas.

Uważam, że nie bedziemy musieli uciekać się do sądu aby ściągnąć ludzi do nas, aby odwiedzali nasze a nie te "podrobione" imprezy.

 

Dodatkowo motocykliści to ludzie z pasją i z zasadami, może nie zawsze tymi o przepisach ruchu drogowego:) ale z pewnymi, zasadami moralnymi. To oni będą naszym sądem, adwokatem i ławą przysięgłych. Wyrokiem będzie ich obecność i decyzja na które imprezy przybędą.

 

Trzeba najpier napisać, czemu gospodarz obiektu nie kontynuował współpracy z Wami, a potem zastanowić się nad straszeniem sądem.

Pokażcie uprawnienia, umowy z ratowictwem, brokerem i lekarzem, a potem się chwalcie. Sorry, ale taki lajf...

 

Napisać czemu gospodarz nie kontynuował współpracy z nami? Jak już wspomniałem na tym forum pisałem o tym, na naszej stronie, na FB i powiem każdemu z osobna kto o to poprosi. Pytać można nie tylko mnie ale każdego uczestnika naszej ostatniej imprezy z nagrodą o 5000zl.

 

Pokazać uprawnienia na co? Na wytyczenie toru? Na udostępnienie go ludziom? Czy na prowadzenie działalności gospodarczej? To nam gwarantuje zarejestrowana działalność gospodarcza o takim profilu w państwie o ustroju demokratycznym.

Co do umowy z ratownictwem medycznym to nie wiem czemu uważasz że takiej nie mieliśmy?

 

Wychodzisz do tematu nieprzygotowany. Zaznacz w swoich wypowiedziach ze nigdy nie byłeś na naszej imprezie a sprawe znasz wyłącznie od tej drugiej strony. Może i Ty powinieneś powiedzieć temu co się teraz tam dzieje NIE. Jeśli chcesz poznać mnie i zobaczyć "jak to się robi" :) to zapraszam do Białej Podlaskiej w tą Niedziele. Może faktycznie wina nie leży po Twojej stronie a po stronie kogoś kto Ci to zlecił...

Edytowane przez tornowodwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...