Skocz do zawartości

GSX-F 600 1998 Karbon 3D + Aligator :)


Marek Witkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JAk mozna tak spieprzyc taki ladny motocykl ?

 

Oryginalny bardziej mi sie podobal !

 

Przy sprzedazy chyba odczujesz, ze wiekszosc interesantow bedzie miala watpliwosci, ze po szlifie.

 

Tak jak powiedziales, o gustach sie nie dyskutuje.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE mam zamiaru go sprzedawać a jak się przyjrzysz był kupiony po przewrotce stąd pomysł na odświerzenie.

 

Zdarta literka F po prawej i dziury w owiewce patrze prawy kierunek - to mój pomysł na ratunek Dobrego JAJKA

www.xelement.pl

www.allegro.tv

www.topcanal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! nie dlatego, że jakoś rewelacyjnie wygląda (to wciąż jajko). Super bo Ci się chciało i... nawet nieźle wyszło! Jeśli czujesz się dumny z wykonanej pracy, to ja to doceniam! Tak wiem, kilka postów na forum napisałem, więc moje zdanie moze nie mieć znaczenia, ale... Szczerze podziwiam!

 

Gdyby to było moje jajko, przemyślałbym zmianę kierunków i tylnej lampy na białe (tak, można mieć tylną lampę białą - diodową). Myślę, że wtedy całość była by bardziej ;-)

 

Jeszcze raz gratuluję umiejętności, cierpliwości i... końcowego efektu!

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie straszna kupa.

Jedyny plus,jest ode mnie za chęci.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSXF-y to fajne motocykle

praktycznie nie do znajeżdżenia i z pancernymi ramami

 

wybaczaja wiele błędów, ale też mają charakterek

 

jak tym jeździć - podstawą są dobre opony i znaleznie "swoich" ustawień zawieszenie (czasami trzeba obniżyć przód)

 

(nie wiem jak wy, ale jak wcisnę alt plus p to słyszę strzał na forum (o ile to nienustawienie mojego kommputera)

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...