Skocz do zawartości

Wsk 175 cylinder 250


Yamaha yz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mama pytanie czy bawić się w tuning silnika z Wsk 175 i dać tam cylinder z Yz 250 9 kanałowy oczywiście napawanie szlifowanie i rozwiercanie to nie mam problemu z tym, chce tylko zapytać czy bawić się w takiećoś czy odpuścić?? pozdrawiam paweł.;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wał urwie się przy próbie odpalenia nie mówiąc o tym co będzie dalej :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wał korbowy i łożyska na to ?

Daj se siana i skasuj treść zanim cie święty Piotr zje .

Nie psuj WSK-i , za parenaście lat ją docenisz , jako ostatni z motocykli tworzonych międy Bugiem a Odrą

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski silnik wiatra przy tym co ma jest delikatny, a co tu gadać o garze 250cc. Aczkolwiek były modele 250cc oryginalne tworzone do trialu i motocrossu dawno temu przez naszych profesorków. Co do czego to nawet działało! Ale jeśli się nie wpierdzieli w to z 15zys złotych( w sam silnik) to niema co tu nawet rozmyślać, ;] jeśli w ogóle stanie się to!-Czyli wyda z siebie krótki i spektakularny ziew życia. Modyfikacje poszły by tak daleko że w końcu tylko pomysł został by z podpisem WSK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kardery i tak miałem pęknięte więc czemu by się nie pobawić w takie coś zawsze człowiek uczy się na błędach i na udanych konstrukcjach ;d co do wału chce dać łożyska z luzem C3 koyo i korbe zmienić na wyczynową z CR 250 albo z Yz 250 bo kiedyś to robilem z kumplem.pozdrawiam

Edytowane przez Yamaha yz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kardery i tak miałem pęknięte więc czemu by się nie pobawić w takie coś zawsze człowiek uczy się na błędach i na udanych konstrukcjach ;d co do wału chce dać łożyska z luzem C3 koyo i korbe zmienić na wyczynową z CR 250 albo z Yz 250 bo kiedyś to robilem z kumplem.pozdrawiam

Chciałeś chyba powiedzieć kartery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem z tego silnika to tylko nazwa zostanie wueskowa. :D Prawie wszystko jest zbyt słabe żeby miało prawo bytu przy 250cc.

 

Choćbyś zmienił korbę i łożyska to gniazda łożysk wału nie zniosą tego przeciążenia. Tak samo prawdopodobnie czopy wału. Zmiana korby i łożyska nie załatwiają sprawy, taniej jest kupić silnik YZ i go wyremontować. To przynajmniej da pewność że się nie rozleci od razu...

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...