Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

Rękawice zakupiłem w zeszłym roku, przejeździłem sezon i w miarę o.k. Trochę na początku za sztywne, odciąłem pasek nadgarstkowy i wtedy były o.k.

Dzisiaj zakupiłem kombinezon przeciwdeszczowy - jakość dość dobra, trochę luźny, ale po opakowaniu w kurtkę i spodnie pewnie będzie dobry (wziąłem xl mam 180 cm wzrostu i 95 kg wagi).

Kusiły mnie jeszcze buty - krótkie, ale były tylko brązowe, a te dłuższe niestety nie dla mnie - mam wysokie podbicie i nie mogłem ich włożyć (za takie pieniądze można było kupić, skóra fajna i wyściółka wygodna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarpety kupione ;) i stojak na opony. Plecaki znów były, ale puszczają po pół roku..tankbaga nie ryzykowałem.

 

Ja mam tankbaga i złego słowa powiedzieć nie mogę na niego. Nic się nie pruje, jest nawet pojemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Dla mnie jedyna rzecz warta kupienia to właśnie te skarpety. Polecam

Nie jedyna. Tankbag jest rewelacyjny. By kupić coś porównywalnej jakości 300zl jak nic. A w lidlu masz to samo za 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wpadłem dzisiaj z rańca do jednego z ustronnie polożonych lidlów ale nie wiem czemu ale coraz mniej tych akcesori przychodzi ,najwiecej było bielizny . W sumie poszedłem po skarpetki bo tak Yuba zachwala to sobie pomyślałem ze może warto a jak nie to mu odeśle ;P .Wykonanie bardzo podobne do skarpetek za 90 zł które dostałem na gwiazdkę jak nie lepiej wiec chyba dokupie jeszcze z 3 pary , na płaszczyk tez sie załapałem tylko z rozmiarówka był problem na kurtke zimową mierzyłem ale były tylko L i XXL wiec wziołem XXL troche mogła by być mniejsza ale za takie pieniadze to raz a dwa codziennie sie w tym nie chodzi . Wiec zakupy uważam za udane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...