Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

W kasku z Lidla jeżdżę już 3 sezon (15 tys. km), jak na razie OK jak za 170 zł (jak dobrze pamiętam), nawet szybki jeszcze nie wymieniłem bo się nie porysowała. Pokrowca używam w pracy i spełnia swoje zadanie doskonale, nawet go nie sznuruję. Rękawice po jednej czy dwóch jazdach leżą nie ruszane - farbują i kleją się do dłoni. Tankbaga używałem ze dwa razy, mógłby być trochę płytszy bo na "golasie" majta nim jak nie jest w pełni załadowany, po prostu przydałby się jeszcze jeden zamek wokół aby można było zmniejszyć pojemność.

9794.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankbaga używałem ze dwa razy, mógłby być trochę płytszy bo na "golasie" majta nim jak nie jest w pełni załadowany, po prostu przydałby się jeszcze jeden zamek wokół aby można było zmniejszyć pojemność.
To samo mam w torbie Metro, więc to raczej kwestia motocykla a nie produktu. Co do pozostałych rzeczy:

- kupiłem blokadę disclock, ale sprzedałem bo jakoś nie miałem zaufania (sworzeń sobie latał w nowym egzemplarzu, to najtańsza tandeta z allegro trzyma mi już chyba szósty sezon bez problemu)

- wziąłem skarpety w nadziei, że jak się sprawdzą to dokupię bieliznę. Dobre tylko do pierwszego prania, może niedrogie ale i tak nie były warte tych pieniędzy (Probikery za dwukrotność tej kwoty można używać 2 dni bez prania i nie śmierdzą, mam już ponad 2 lata i są jak nowe mimo wielu prań)

 

Co do reszty się nie wypowiadam, bo tylko widywałem użytkowników, ale oglądałem też ten kask i jestem bardzo zaskoczony, że są o nim pozytywne opinie :icon_eek:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na próbę ze wcześniejszych promocji zmywacz do smaru łańcuchowego z firmy zdaje się w5? nie jestem pewien, 6,99,- zdaje się za puszkę, rewelacja, jak to ładnie myje, wydajny może nie jest ale zmywa wszystko jak leci, nawet starszy smar z zakamarków, bez konieczności szczotkowania i drapania, puszcza od razu, nie trzeba czekać :) po wypróbowaniu wziąłem jeszcze cały karton na zapas ;) stosuję po szczotkowaniu benzyną ekstrakcyjną, lub jak mi się spieszy i nie ma czasu na szczotkowanie :) były też ściereczki jednorazowe do wizjerów, 10kompletów w opakowaniu z czego 1 komplet składa się z 2 chusteczek. Jedna mokra do zmywania zanieczyszczeń (niestety przyschniętych owadów nie chciało usuwać od razu) i druga szmatka do polerowania na sucho. Pastę do polerki też z tej firmy wziąłem i moim zdaniem w cale nie odbiega jakością o jakiś firmowych np z k2

Edytowane przez Grzester

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na próbę ze wcześniejszych promocji zmywacz do smaru łańcuchowego z firmy zdaje się w5? nie jestem pewien, 6,99,- zdaje się za puszkę, rewelacja, jak to ładnie myje, wydajny może nie jest ale zmywa wszystko jak leci, nawet starszy smar z zakamarków, bez konieczności szczotkowania i drapania, puszcza od razu, nie trzeba czekać po wypróbowaniu wziąłem jeszcze cały karton na zapas stosuję po szczotkowaniu benzyną ekstrakcyjną, lub jak mi się spieszy i nie ma czasu na szczotkowanie były też ściereczki jednorazowe do wizjerów, 10kompletów w opakowaniu z czego 1 komplet składa się z 2 chusteczek. Jedna mokra do zmywania zanieczyszczeń (niestety przyschniętych owadów nie chciało usuwać od razu) i druga szmatka do polerowania na sucho. Pastę do polerki też z tej firmy wziąłem i moim zdaniem w cale nie odbiega jakością o jakiś firmowych np z k2
Dzizus... Nigdy bym nie dotknął łańcucha żadną szczotką. Po co go szczotkujesz - chcesz go szybciej zniszczyć? prostownik lidlowy jak najbardziej polecam... polecam

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

----------------

pzdr

Mariusz

HONDA CBF600 N/A '10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j :) były też ściereczki jednorazowe do wizjerów, 10kompletów w opakowaniu z czego 1 komplet składa się z 2 chusteczek. Jedna mokra do zmywania zanieczyszczeń (niestety przyschniętych owadów nie chciało usuwać od razu) i druga szmatka do polerowania na sucho.

 

Kiedy i gdzie one były po poluje na nie od ponad roku... :excl: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółty my już na nie polujemy ze 2 lata, nawet dzwoniłem do centrali lidla w tej sprawie, mieli oddzwonić, no ale jak to zwykle bywa, trzeba coś zrobić, to zmiotę temat pod dywan. Raczej śmierdzieć nie zacznie :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotkuję miękką szczoteczką do zębów, czynie to w różnych motocyklach, od lat i nie widzę szybszego zużycia. Chusteczki natomiast były o ile pamięć mnie nie myli to po 7,99zł ale to już kopę czasu temu, ostatnio widziałem taki komplet na oldtimer bazar we wrocławiu właśnie z w5, a na allegro nie ma? Może coś podobnego? Ja wożę pod siedzeniem taki psik psik, rozrabiam wodę z mydłem i do tego mała ściereczka z mikrofibry i też daje radę.

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...