Skocz do zawartości

Identyfikacja motocyklisty po wypadku, ICE


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wydrukowane dane na kartce, przyklejone taśmą do kasku na szczece. Jak dobrze przykleisz taśme, nie widac zeby tam wogole byla. idealnie sie sprawdza. przejechaem z tym 16 000km, deszcz, slonce. polecam ten patent.

To po co ta kartka jak jej nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ja też mam oświadczenie woli i nic więcej. Prędzej czy później dojdą, kogo mają zawiadomić, a mi to i tak już będzie raczej wisiało

ja nie mam żadnego oświadczenia woli, podobno nie warto. Zwalnia ratowników z obowiązku starania sie, socjonika i niestety podobno praktyka.

 

czym to może zaskutkować, chyba łatwo sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żadnego oświadczenia woli, podobno nie warto. Zwalnia ratowników z obowiązku starania sie, socjonika i niestety podobno praktyka.

 

czym to może zaskutkować, chyba łatwo sobie wyobrazić.

No po co ratować jednego motocyklistę, który i tak prędzej czy później się roz.ebie na amen jak można jego częściami uratować kilku innych uczciwych prawych i pobożnych. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze po wypadku masz krwiaka mozgu. zeby cie wyleczyc musza obnizyc temperature i obnizyc tetno... ale twoj stan moze byc tragiczny, zas na twoje pluca moze byc chetny. zeby natomiast zabrac pluco, ktore musi byc dobrze ukrwione, nalezy podniesc cisnienie, co w twoim stanie bedzie dla ciebie zabojcze. natomiast przeprowadzenie tzw próby bezdechu nie wytrzymalby nawet zywy.... ostatecznie noscie sobie takie karteczki. ludziom inteligentnym radze jednak zlozyc do PolTransplantu sprzeciw na pobranie narzadow. zgodnie z prawem w przypadku braku sprzeciwu (bez wzgledu czy masz tak jak piorko karteczke czy nie) narzady moga byc pobrane...

 

nie chce tego tematu wiecej rozwijac...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Ty Yuby, jak zwykle, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia, to klepiesz w klawisze dla samego klepania. Masz takie parcie bycia wszędzie?

Czy może to jakiś uraz z dzieciństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo ty nawet lekarzem jesteś.

Kurczę człowiek wielu profesji, a powiedz mi byłeś kiedyś w kosmosie?

 

Jest takie kino w Lublinie więc zapewne był.

 

... a Ty Yuby, jak zwykle, kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia, to klepiesz w klawisze dla samego klepania. Masz takie parcie bycia wszędzie?

Czy może to jakiś uraz z dzieciństwa?

 

Niestety jak się czyta niektórych to nie pozostaje nic innego jak tylko sarkazm.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze po wypadku masz krwiaka mozgu. zeby cie wyleczyc musza obnizyc temperature i obnizyc tetno... ale twoj stan moze byc tragiczny, zas na twoje pluca moze byc chetny. zeby natomiast zabrac pluco, ktore musi byc dobrze ukrwione, nalezy podniesc cisnienie, co w twoim stanie bedzie dla ciebie zabojcze. natomiast przeprowadzenie tzw próby bezdechu nie wytrzymalby nawet zywy.... ostatecznie noscie sobie takie karteczki. ludziom inteligentnym radze jednak zlozyc do PolTransplantu sprzeciw na pobranie narzadow. zgodnie z prawem w przypadku braku sprzeciwu (bez wzgledu czy masz tak jak piorko karteczke czy nie) narzady moga byc pobrane...

 

nie chce tego tematu wiecej rozwijac...

To Ty kolego szlachetny jesteś. Możesz jeszcze w testamencie nakazać cały majątek zniszczyć by go przypadkiem nikt nie odziedziczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...